шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 10Відгуки1Обговорення  Корисне
Купити амінокислоти  за ціною від 668 грн.
Відео 25

Серия Myprotein BCAA

Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Модифікації Myprotein BCAA 1
Характеристики [BCAA 500 g]
Вид
BCAA
Форма випуску
порошок
Упаковка
пакет
Вага
500 г
Кількість порцій
100 шт.
Порція
5 г (мл)
BCAA в порції
4 г
Денна норма
15 г(мл)/день
Країна походження бренду
Велика Британія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  600 грн.    до  950 грн.
OstroVit BCAA 2-1-1
BCAA 2-1-1 400 g
від 445 грн.
Power Pro BCAA 2-1-1
BCAA 2-1-1 500 g
від 549 грн.
Power Pro BCAA
BCAA 500 g
від 670 грн.
OstroVit BCAA 8-1-1
BCAA 8-1-1 400 g
від 429 грн.
Extremal Amino 5000
Amino 5000 500 g
від 599 грн.
Extremal BCAA
BCAA 500 g
IronFlex BCAA Recovery
BCAA Recovery 500 g
від 730 грн.
GymBeam ProAmino
ProAmino 390 g
від 795 грн.
OstroVit BCAA Instant
BCAA Instant 400 g
від 625 грн.
Powerful Progress Am...
Amino BCAA 2-1-1 + Glutam...
від 800 грн.
MST BCAA Instant
BCAA Instant 210 g
від 805 грн.
Olimp BCAA 20-1-1 Xp...
BCAA 20-1-1 Xplode 200 g
від 560 грн.
Hiro.Lab BCAA Powder
BCAA Powder 400 g
від 837 грн.
OstroVit BCAA 20-1-1
BCAA 20-1-1 400 g
від 660 грн.
Olimp BCAA Xplode Po...
BCAA Xplode Powder 4-1-1 ...
від 604 грн.
BodyPerson Labs BCAA...
BCAA Recovery 500 g
від 585 грн.
Amino BCAA 2-1-1 500 g
від 720 грн.
OstroVit BCAA plus G...
BCAA plus Glutamine 500 g
від 641 грн.
Trec Nutrition BCAA ...
BCAA High Speed 600 g
від 889 грн.
Vansiton BCAA
BCAA 300 g
від 617 грн.
EverBuild Nutrition ...
BCAA 8-1-1 300 g
від 895 грн.
ASL Amino Boom
Amino Boom 360 g
від 900 грн.
Activlab BCAA Xtra I...
BCAA Xtra Instant 500 g
від 750 грн.
Vansiton BCAA
BCAA 150 g
від 624 грн.
Rule One R1 BCAAs
R1 BCAAs 213 g
від 879 грн.
WILLMAX BCAA 2-1-1 I...
BCAA 2-1-1 Instant 400 g
від 590 грн.
Activlab BCAA Xtra
BCAA Xtra 500 g
від 916 грн.
OstroVit BCAAdvanced
BCAAdvanced 450 g
від 630 грн.
Ultimate Nutrition B...
BCAA 12000 Powder 228 g
від 830 грн.
BCAA G-Force 300 g
від 640 грн.

Хорошая бца
8 травня 2018, 12:27 #
Переваги:Цена, качество

Недоліки:Апельсиновый вкус, запах

Коментар:Искал качественную бсаа и по отзывам выбор пал на этого производителя. Получилось так что взял пачку 0.5 кг с апельсиновым вкусом, выбора не было. Если принимать его запивая водой то нормально, но пить его во время тренировки не понравилось, слишком приедается вкус, а так закинуться перед и после трены то что нужно, и да, сухой порошок лучше не нюхать, запах не из приятных. После растворения кстати вода окрашивается в оранжевый цвет.
Только нужно аккуратнее с дозировкой, а то вчера на тренировке случайно гриф сломал, сил прибавляет очень много, рекомендую в общем

Автор:Віктор С.

від 668  до 1 066 грн.
Амінокислота BCAA MyProtein BCAA 2-1-1, 500 грам - Кавун
MAUDAU (Київ)
1 008 грн.
← купити
Амінокислота BCAA 2-1-1, 500 грам Кавун MyProtein (2000002904595)
Rozetka.ua (Київ)
1 066 грн.
← купити
Амінокислоти MyProtein BCAA 2:1:1 500 g (Berry blast)
Rozetka.ua (Київ)
767 грн.
← купити
Амінокислоти MyProtein BCAA 2:1:1 500 g (Pure)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Амінокислоти MyProtein BCAA 2:1:1 500 g (Watermelon)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Амінокислоти MyProtein BCAA 2:1:1, 500 г., Berry Blast
Rozetka.ua (Київ)
750 грн.
← купити
Амінокислоти MyProtein BCAA 2:1:1 500 г Тропік
Rozetka.ua (Київ)
885 грн.
← купити
Амінокислота Myprotein BCAA 500 грам Кавун (103469-9)
Rozetka.ua (Київ)
668 грн.
← купити
Амінокислота Myprotein BCAA 500 грам Без смаку (103469-8)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Амінокислоти MyProtein BCAA 2:1:1 - 500 г
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Myprotein BCAA 500 g, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: амінокислоти . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на амінокислоти у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія