шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити вентилятор NEO Tools 90-012 за ціною від 2068 грн.

Характеристики та опис NEO Tools 90-012

Габарити підставки (см): 22x22; Габарити (см): 77.5x22x22; таймер; імітація вітру; нічний режим; поворотна система; Кількість швидкостей: 3; Споживана потужність (Вт): 50; Механізм: радіальний; Тип: підлоговий
Колір
Тип
підлоговий
Механізм
радіальний
Споживана потужність
50 Вт
Кількість швидкостей
3
Функції
поворотна система
нічний режим
імітація вітру
таймер
Довжина кабелю
1.5 м
Габарити (ВхШхГ)
77.5x22x22 см
Габарити підставки (ШХГ)
22x22 см
Вага
3 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 068  до 3 349 грн.
Вентилятор Neo Tools 90-012
Secur.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Вентилятор колонний Neo Tools 90-012
Cleanairlove.com (Київ)
← купити
Вентилятор NEO Tools (90-012) 90-012
Click.ua (Київ)
2 558 грн.
← купити
Вентилятор Neo Tools 90-012
Moyo.ua (Київ)
← купити
Neo Tools Вентилятор Neo Tools 77.5см, 50Вт, пульт ДК Black (90-012)
MTA.ua (Київ)
2 249 грн.
← купити
Вентилятор Neo Tools 90-012 чорний
АЛЛО (Київ)
3 299 грн.
← купити
Вентилятор Neo Tools колонний, 77.5см, 50Вт, пульт ДК, чорний 90-012
Bom.com.ua (Київ)
← купити
NEO Tools 90-012
Mallprix.com (Київ)
2 729 грн.
← купити
Вентилятор NEO TOOLS 90-012 Black
FOXTROT.UA (Київ)
2 068 грн.
← купити
Вентилятор підлоговий NEO TOOLS 90-012
ТЕХНОточка (Київ)
2 243 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати NEO Tools 90-012, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вентилятор NEO Tools 90-012. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вентилятор NEO Tools 90-012 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія