шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Фотоапарат Nikon Z50II kit

Ціни61Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити фотоапарат Nikon Z50II kit за ціною від 38679 грн.
Відео 49Фото 43

Характеристики та опис Nikon Z50II kit

Вага (г): 495; Габарити (мм): 127x96.8x66.5; Захист: захист від пилу та води; Матеріал корпуса: алюмінієвий сплав; Ємність акумулятора (мАгод): 320; Джерело живлення: акумулятор; Підключення зовнішнього спалаху; Bluetooth: Bluetooth; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac);яті: SD/SDHC/SDXC; Типи карт пам' Поворотний дисплей
Колір
Тип фотокамери
«бездзеркальна» (MILC)
Ефективне число МП
21
Максимальний розмір знімка
5568x3712 пікс.
Світлочутливість (ISO)
100-204800
Ручне фокусування
Діагональ дисплея
3.2 ''
Сенсорний екран
Захист
захист від пилу та води
Габарити (ШхВхТ)
127x96.8x66.5 мм
Вага
495 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  48000 грн.    до  72500 грн.

від 38 679  до 80 799 грн.
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II kit 18–140mm VR (VOA150K003)
Justbuy.com.ua (Київ)
53 449 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II kit 16–50mm VR (VOA150K001) VOA150K001
GRO (Київ)
45 139 грн.
← купити
Nikon Z50 Ii kit (18-140mm) Vr
Цифра (Київ)
64 125 грн.
← купити
Nikon Z50 Ii kit (18-140mm) Vr
Stls.store (Київ)
64 708 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II Kit 16-50mm f/3.5-6.3 VR Black (VOA150K001)
Touch (Дніпро)
46 289 грн.
← купити
Цифровий фотоапарат Nikon Z50 II Kit 16–50mm VR (VOA150K001) (Standard) VOA150K001
Jabko.ua (Львів)
50 299 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II + 16-50mm f/3.5-6.3 + 50-250mm f/4.5-6.3 (VOA150K002)
Redprice.sale (Львів)
75 611 грн.
← купити
Фотоапарат зі змінним об'єктивом Nikon Z50 II Kit 16-50mm VR (VOA150K001) (VOA150K001)
Техно Їжак (Київ)
48 599 грн.
← купити
Фотоапарат Nikon Z50 II kit 16–50mm VR + 50–250mm VR Kit (VOA150K002) VOA150K002
Sota.store (Київ)
58 500 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II kit 1650mm VR (VOA150K001) VOA150K001
Openshop.ua (Київ)
47 952 грн.
← купити
Фотоапарат Nikon Z50II (VOA150AE)
Zhuk.ua (Київ)
40 919 грн.
← купити
Фотоапарат Nikon Z 50 II + 16-50 VR Black (VOA150K001)
Soho.com.ua (Київ)
49 709 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II kit 16–50mm VR (VOA150K001)
Smartmag.biz.ua (Львів)
44 981 грн.
← купити
Nikon Z50 II kit 16–50mm VR (VOA150K001)
Cthp.net.ua (Київ)
43 499 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II kit 16–50mm VR (VOA150K001)
Easybay.com.ua (Київ)
47 198 грн.
← купити
Nikon Z50 II kit 18–140mm VR (VOA150K003)
Mobileplanet.ua (Одеса)
63 424 грн.
← купити
Фотоапарат CMOS Nikon Z50 II kit 16–50mm VR (VOA150K001)
Tv-mir.com.ua (Київ)
45 074 грн.
← купити
Nikon Фотоапарат Nikon Z 50 II + 16-50 VR Black (VOA150K001)
MTA.ua (Київ)
50 099 грн.
← купити
Nikon Z50 II kit 16–50mm VR (VOA150K001) Фотоапарат Z50 II kit 16–50mm VR (VOA150K001)
Kvshop.com.ua (Київ)
48 577 грн.
← купити
Фотоапарат Nikon Z50 II + 16-50mm f/3.5-6.3 VR + 50-250mm f/4.5-6.3 VR Kit (VOA150K002)
Rozetka.ua (Київ)
66 199 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II kit 16–50mm VR (VOA150K001)
Justbuy.com.ua (Київ)
45 630 грн.
← купити
Фотоапарат Nikon Z50II (VOA150AE)
Justbuy.com.ua (Київ)
38 679 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II kit 16–50mm VR - English language (VOA150K001)
Justbuy.com.ua (Київ)
41 899 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II kit 16–50mm VR + 50–250mm VR Kit (VOA150K002) VOA150K002
GRO (Київ)
64 209 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II kit 18–140mm VR (VOA150K003) VOA150K003
GRO (Київ)
63 989 грн.
← купити
Nikon Z50 Ii kit (16-50мм + 50-250мм) Vr (VOA150K002)
Цифра (Київ)
63 635 грн.
← купити
Nikon Z50 Ii kit (16-50мм + 50-250мм) Vr (VOA150K002)
Stls.store (Київ)
64 214 грн.
← купити
Цифровий фотоапарат Nikon Z50 II Kit 18–140mm VR (VOA150K003) (Standard) VOA150K003
Jabko.ua (Львів)
66 399 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II kit 18140mm VR (VOA150K003) VOA150K003
Openshop.ua (Київ)
65 694 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II + Z DX 1650mm f/3.56.3 VR (VOA150K001)
Timesport.com.ua (Львів)
62 119 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II + Z DX 18140mm f/3.56.3 VR (VOA150K003)
Timesport.com.ua (Львів)
73 564 грн.
← купити
Фотоапарат зі змінним об'єктивом Nikon Z50 II Kit 24-50mm f/4-6.3 (NIZ522450) (NIZ522450)
Техно Їжак (Київ)
80 799 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II kit 18–140mm VR (VOA150K003)
Smartmag.biz.ua (Львів)
63 341 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II kit 16–50mm VR + 50–250mm VR Kit (VOA150K002)
Smartmag.biz.ua (Львів)
62 947 грн.
← купити
Фотоапарат зі змінним об'єктивом Nikon Z50 II Kit 18-140mm VR (VOA150K003) (VOA150K003)
Техно Їжак (Київ)
65 499 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II + Z DX 18140mm f/3.56.3 VR (VOA150K003)
Redprice.sale (Львів)
73 567 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II + Z DX 18140mm f/3.56.3 VR (VOA150K003)
Tomdom.in.ua (Львів)
73 573 грн.
← купити
Nikon Z50 II kit 16–50mm VR (VOA150K001)
Mobileplanet.ua (Одеса)
46 206 грн.
← купити
Nikon Z50 II kit (16-50mm + 50-250mm) VR (VOA150K002)
Mobileplanet.ua (Одеса)
62 498 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II kit 16–50mm VR (VOA150K001)
Zhuk.ua (Київ)
47 108 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II kit 18–140mm VR (VOA150K003)
Zhuk.ua (Київ)
64 733 грн.
← купити
Фотоапарат Nikon Z50 II kit 16–50mm VR + 50–250mm VR Kit (VOA150K002)
Zhuk.ua (Київ)
63 788 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II + Z DX 18140mm f/3.56.3 VR (VOA150K003)
Saren.com.ua (Львів)
73 574 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II kit 1650mm VR 50250mm VR Kit (VOA150K002) VOA150K002
Openshop.ua (Київ)
64 735 грн.
← купити
Фотоапарат CMOS Nikon Z50 II kit 18–140mm VR (VOA150K003)
Tv-mir.com.ua (Київ)
63 680 грн.
← купити
Nikon Фотоапарат Nikon Z 50 II + 18-140 VR Black (VOA150K003)
MTA.ua (Київ)
66 099 грн.
← купити
Nikon Фотоапарат Nikon Z50 II kit 1650mm VR + 50250mm VR Kit Black (VOA150K002)
MTA.ua (Київ)
64 499 грн.
← купити
Nikon Z50 II kit 18–140mm VR (VOA150K003) Фотоапарат Z50 II kit 18–140mm VR (VOA150K003)
Kvshop.com.ua (Київ)
66 477 грн.
← купити
Nikon Z50 II kit 16–50mm VR + 50–250mm VR Kit (VOA150K002) Фотоапарат Z50 II kit 16–50mm VR + 50–250mm VR Kit (VOA150K002)
Kvshop.com.ua (Київ)
65 977 грн.
← купити
Фотоапарат Nikon Z50 II + DX 18-140mm f/3.5-6.3 VR Kit (VOA150K003)
Rozetka.ua (Київ)
65 749 грн.
← купити
Фотоапарат Nikon Z50 II + 16-50mm f/3.5-6.3 VR Kit (VOA150K001)
Rozetka.ua (Київ)
47 749 грн.
← купити
Фотоапарат Nikon Z50 II kit 18-140mm VR (VOA150K003)
Rozetka.ua (Київ)
75 792 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II Kit 16-50mm f/3.5-6.3 VR Black (VOA150K001) [143447]
Rozetka.ua (Київ)
57 499 грн.
← купити
бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II kit 18-140mm VR (VOA150K003)
Rozetka.ua (Київ)
66 312 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II kit 16–50mm VR (VOA150K001)
Rozetka.ua (Київ)
50 899 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II kit 18–140mm VR (VOA150K003)
Rozetka.ua (Київ)
69 899 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II kit 16–50mm VR + 50–250mm VR Kit (VOA150K002)
Rozetka.ua (Київ)
68 799 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II kit 18–140mm VR (VOA150K003)
Rozetka.ua (Київ)
72 908 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II kit 16–50mm VR (VOA150K001)
Rozetka.ua (Київ)
52 974 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II kit 16–50mm VR + 50–250mm VR Kit (VOA150K002)
Rozetka.ua (Київ)
72 361 грн.
← купити
Бездзеркальний фотоапарат Nikon Z50 II kit 16-50mm VR (VOA150K001)
Rozetka.ua (Київ)
48 090 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Nikon Z50II kit, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фотоапарат Nikon Z50II kit. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фотоапарат Nikon Z50II kit у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія