шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Електрочайник Ninja Perfect Temperature KT200

Ціни107Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5
Купити електрочайник Ninja Perfect Temperature KT200 за ціною від 4700 грн.
Відео 7Фото 25

Характеристики та опис Ninja Perfect Temperature KT200

Вага (кг): 1.24; Габарити (см): 24.2х20.5х19; Матеріал: сталь; Підсвічування; Подача води: Дисплей; Звуковий сигнал закипання; Знімний фільтр від накипу; Відкривання кришки кнопкою; Термометр; Підтримка t° (чайник); Регулювання температури (°C): 40 – 100; Терморегулятор; Індикатор рівня води: за ручкою (збоку)
Колір
Тип
електрочайник
Об'єм
1.7 л
Споживана потужність
3000 Вт / 1500 Вт (USA) /
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
за ручкою (збоку)
Терморегулятор
Регулювання температури
40 – 100 °C
Підтримка t° (чайник)
Термометр
Відкривання кришки кнопкою
Знімний фільтр від накипу
Звуковий сигнал закипання
Дисплей
Підсвічування
Матеріал
сталь
Довжина кабелю
0.8 м
Джерело живлення
230 або 110 В
Габарити
24.2х20.5х19 см
Вага
1.24 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4900 грн.    до  7750 грн.

від 4 700  до 7 853 грн.
Електрочайник Ninja KT201EU Stainless Steel
Touch (Дніпро)
5 649 грн.
← купити
Электрический чайник Ninja Black (KT200EU) KT200EU
Motostuff.com.ua (Київ)
6 499 грн.
← купити
Електрочайник Ninja KT201EU
Openshop.ua (Київ)
7 643 грн.
← купити
Електрочайник Ninja KT200EU
Itbox.ua (Київ)
← купити
Електрочайник NINJA KT200EU Black
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Електрочайник Ninja White KT200EUWH Акція!
АЛЛО (Київ)
5 999 грн.
← купити
Електрочайник Ninja Perfect Temperature KT200EU Black
Цифра (Київ)
5 890 грн.
← купити
Електрочайник Ninja Perfect Temperature KT200EU Black
Stls.store (Київ)
5 950 грн.
← купити
Електрочайник NINJA KT200EU
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
6 400 грн.
← купити
Електрочайник Ninja KT200EU
Tendo.com.ua (Київ)
5 827 грн.
← купити
Електрочайник Ninja (Black) KT200EU
Jabko.ua (Львів)
← купити
Електрочайник Ninja Perfect Temperature KT200EU Black
Click.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Ninja KT200EU
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Ninja KT200EUWH
Redprice.sale (Львів)
5 385 грн.
← купити
Електрочайник NINJA Stainless Steel KT201EU
ТЕХНОточка (Київ)
6 243 грн.
← купити
Електрочайник Ninja Stainless Steel KT201EU
Denika.ua (Харків)
6 438 грн.
← купити
Чайник Ninja Stainless Steel (KT201EU) (KT201EU)
Техно Їжак (Київ)
7 499 грн.
← купити
Ninja KT201EU
COMFY.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Ninja KT200EU Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Електричний чайник Ninja KT200EUWH
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
7 502 грн.
← купити
Електрочайник NINJA KT200EU (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
6 025 грн.
← купити
Чайник Ninja Stainless Steel KT201EU
Comtrading.ua (Київ)
6 316 грн.
← купити
Чайник Ninja Black KT200EU
ШО (Київ)
6 109 грн.
← купити
Електрочайник Ninja KT201EU Stainless Steel
Кібернетики (Київ)
← купити
Чайник Ninja KT200EUWH 1.7 л 3000 Вт Контроль температури DCZRKT200EUWH
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
7 542 грн.
← купити
Електрочайник Ninja KT200EUWH
icom.net.ua (Київ)
5 813 грн.
← купити
NINJA KT201EU
Tehnomart.com (Київ)
7 607 грн.
← купити
Электрочайник Ninja KT201EU
Q-techno.com.ua (Київ)
6 592 грн.
← купити
Ninja Ninja KT201EU
Венкон (Київ)
← купити
Електрочайник Ninja Black KT200EU
Zhuk.ua (Київ)
6 332 грн.
← купити
Електрочайник Ninja Perfect Temperature Stainless Steel (KT201EU) KT201EU
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Електрочайник NINJA KT201EU
Tv-mir.com.ua (Київ)
6 620 грн.
← купити
Електрочайник NINJA KT200EUWH
Foroom.com.ua (Київ)
4 700 грн.
← купити
Ninja Електрочайник Ninja KT200EUWH White
MTA.ua (Київ)
← купити
Ninja Perfect Temperature Black(KT200EU) kt200eu
Kvshop.com.ua (Київ)
6 377 грн.
← купити
Електрочайник Ninja Black, 1.7 л (KT200EU)
Eva.ua (Київ)
6 299 грн.
← купити
Електрочайник Ninja KT200EU Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Электрический чайник Ninja Stainless Steel (KT201EU) KT201EU
Motostuff.com.ua (Київ)
← купити
Електрочайник NINJA White KT200EUWH
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Електрочайник NINJA KT201EU Stainless Steel
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Електрочайник Ninja KT200EUWH
Itbox.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Ninja KT201EU
Itbox.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Ninja KT201EU Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Електрочайник Ninja KT200EU Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Електрочайник Ninja Perfect Temperature KT201EU Stainless Steel
Цифра (Київ)
6 433 грн.
← купити
Електрочайник Ninja White KT200EUWH
Цифра (Київ)
5 974 грн.
← купити
Електрочайник Ninja Perfect Temperature KT201EU Stainless Steel
Stls.store (Київ)
6 498 грн.
← купити
Електрочайник Ninja White KT200EUWH
Stls.store (Київ)
6 035 грн.
← купити
Електрочайник Ninja (Stainless Steel) KT201EU
Jabko.ua (Львів)
← купити
Електрочайник Ninja (White) KT200EUWH
Jabko.ua (Львів)
← купити
Електрочайник Ninja Perfect Temperature KT200EUWH White
Click.ua (Київ)
← купити
Електрочайник NINJA Black KT200EU
ТЕХНОточка (Київ)
5 771 грн.
← купити
Електрочайник NINJA KT200EUWH
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Електрочайник Ninja KT200EU
Denika.ua (Харків)
5 868 грн.
← купити
Електрочайник Ninja KT200EUWH
Denika.ua (Харків)
5 952 грн.
← купити
Ninja KT200EU
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ninja KT200EUWH White KT200EUWHWhite
COMFY.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Ninja Perfect Temperature KT201EU Stainless Steel
Click.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Ninja KT201EU Stainless Steel
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Чайник Ninja Black KT200EU
Comtrading.ua (Київ)
5 788 грн.
← купити
Чайник Ninja White KT200EUWH
Comtrading.ua (Київ)
5 866 грн.
← купити
Чайник Ninja Stainless Steel KT201EU
ШО (Київ)
7 049 грн.
← купити
Чайник Ninja White KT200EUWH
ШО (Київ)
← купити
Електрочайник Ninja KT200EUWH
Кібернетики (Київ)
6 999 грн.
← купити
Електрочайник Ninja KT200EUWH White
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Ninja KT201EU
icom.net.ua (Київ)
6 248 грн.
← купити
Електрочайник Ninja KT200EU
icom.net.ua (Київ)
6 030 грн.
← купити
Електрочайник Ninja KT201EU
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Ninja KT200EUWH
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Електричний чайник NINJA KT200EU
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
7 173 грн.
← купити
Електрочайник Ninja KT200EU
Q-techno.com.ua (Київ)
6 413 грн.
← купити
Электрочайник Ninja KT200EUWH
Q-techno.com.ua (Київ)
6 174 грн.
← купити
Електрочайник Ninja KT201EU
Redprice.sale (Львів)
← купити
Електрочайник Ninja KT201EU
Timesport.com.ua (Львів)
5 646 грн.
← купити
Електрочайник Ninja KT201EU
Tomdom.in.ua (Львів)
5 655 грн.
← купити
Елекрочайник Ninja White KT200EUWH
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Ninja Stainless Steel KT201EU
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Ninja Perfect Temperature White (KT200EUWH) KT200EUWH
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Електрочайник Ninja Perfect Temperature Black (KT200EU) KT200EU
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Електрочайник NINJA KT200EU
Tv-mir.com.ua (Київ)
6 125 грн.
← купити
Електрочайник NINJA KT200EUWH
Tv-mir.com.ua (Київ)
6 152 грн.
← купити
Ninja Ninja KT200EU
Венкон (Київ)
← купити
Чайник Ninja Black (KT200EU) (KT200EU)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Електрочайник Ninja KT200E White (KT200EUWH)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Електрочайник Ninja KT201EU Stainless Steel
Foroom.com.ua (Київ)
6 778 грн.
← купити
Електрочайник NINJA KT200EU
Foroom.com.ua (Київ)
6 177 грн.
← купити
Ninja Електрочайник Ninja KT200EU Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Ninja Електрочайник Ninja KT201EU Stainless Steel
MTA.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Ninja Stainless Steel, 1.7 л (KT201EU)
Eva.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Ninja KT200EUWH White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Ninja KT201EU Stainless Steel
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Ninja Perfect Temperature KT200EU Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Ninja Perfect Temperature KT201EU Stainless Steel
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник NINJA KT200EU
Rozetka.ua (Київ)
6 653 грн.
← купити
Електрочайник NINJA KT200EUWH
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник NINJA KT201EU
Rozetka.ua (Київ)
7 189 грн.
← купити
Електрочайник NINJA KT200EUWH 311215
Rozetka.ua (Київ)
6 720 грн.
← купити
Електрочайник NINJA KT200EU 298748
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник NINJA KT201EU 300553
Rozetka.ua (Київ)
7 261 грн.
← купити
Електрочайник Ninja KT201EU Stainless Steel [126256]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Ninja Stainless Steel KT201EU
Rozetka.ua (Київ)
6 760 грн.
← купити
Електрочайник Ninja KT200EUWH
Rozetka.ua (Київ)
6 573 грн.
← купити
Електрочайник Ninja KT200EU
Rozetka.ua (Київ)
6 827 грн.
← купити
Електричний чайник Ninja KT200EU[124586]
Rozetka.ua (Київ)
7 853 грн.
← купити
Електрочайник NINJA KT200EUWH
Rozetka.ua (Київ)
6 983 грн.
← купити
Електрочайник NINJA KT200EUWH
Rozetka.ua (Київ)
7 239 грн.
← купити
Електрочайник NINJA KT201EU
Rozetka.ua (Київ)
7 799 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ninja Perfect Temperature KT200, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрочайник Ninja Perfect Temperature KT200. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрочайник Ninja Perfect Temperature KT200 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія