шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Nokia 105 2023 Single

Ціни99Опис Відгуки1Обговорення1Корисне2Аксесуари
Купити мобільний телефон Nokia 105 2023 Single за ціною від 699 грн.
Відео 5Фото 15

Характеристики та опис Nokia 105 2023 Single

Вага (г): 79; Розміри (мм): 115.1x49.4x14.5; зарядний пристрій; Захист від вологи: IP52; Знімна батарея; Ємність (мАгод): 1000; повноцінний ліхтарик; FM-приймач; mini-Jack (3.5 мм): mini-Jack (3.5 мм);язку: GSM; Стандарт зв' Спалах; Слот для карт пам’яті: немає; роздільна здатність екрану: 160x120
Рейтинг за відгуками:
0
2
0
Колір
діагональ дисплея
1.8 "
роздільна здатність екрану
160x120
Ємність батареї
1000 мАгод
Захист від вологи
IP52
Розміри (ВхШхТ)
115.1x49.4x14.5 мм
Вага
79 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  900 грн.    до  1150 грн.

Гарний телефон
25 листопада 2025, 11:28 #
Переваги:Розширення пам'яті,ФМ радіо

Недоліки:Простий у використанні для людини похилого віку

Коментар:Дуже гарна модель для людини похилого віку, довго тримає заряд батареї можливість розширення пам'яті, камера, музичний плеєр,ФМ радіо, ліхтарик, кольоровий екран, гучний динаммк

Хто колись користувався кнопковими Nokia - без проблем будуть користуватись
21 грудня 2024, 17:05 #
Переваги:Акумулятор, вже й забув, що можна тиждень не заряджати. Є ліхтарик та радіо. Детокс від соцмереж.

Недоліки:З ігор лише змійка, інші мають тріал-версію на 5 запусків. Звуки кнопок голосні навіть на найменшій поділці - виключив їх взагалі. Заряд через порт microUSB

Коментар:Гаджет для дзвінків - якраз що потрібно. Довго тримає акумулятор, маленький розмір, немає фотоапарату. Зйомний акумулятор, під ним не так просто вставити сім-карту mini-SIM розміру, тобто найбільшу із стартового пакету. Задня кришка текстурована, кнопки пальцем легко натискаються і трохи виступають над поверхнею, гладенькі та пластикові, не прорезинені. Звук кнопок не сподобався саме як звук, і його гучність. Є світлодіодний фонарик, та радіо - в місті знайшло радіостанції навіть без гарнітури.Свої функції подзвонити-прийняти дзвінок виконує.

Автор:Mykola Mazuryk

Nokia 105 review: Nokia 105: Insanely cheap and seriously bare ...
Hands on: Nokia 105 review | TechRadar
від 699  до 1 799 грн.
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal Акція!
АЛЛО (Київ)
888 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 2023 Charcoal (no charger) Nokia 105 2023 SS Charcoal (no charger)
Click.ua (Київ)
764 грн.
← купити
Мобільний телефон NOKIA 105 SS 2023 Charcoal TA-1569
FOXTROT.UA (Київ)
895 грн.
← купити
Nokia Кнопковий телефон Nokia 105 2023 Single Sim Charcoal
MTA.ua (Київ)
1 149 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal
Itbox.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 (2023) Single Sim Charcoal (UA UCRF)
Stls.store (Київ)
999 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 2023 Single Sim Charcoal Nokia 105 2023 SS Charcoal
ШО (Київ)
1 278 грн.
← купити
Nokia 105 Single Sim 2023 (Charcoal)
Citrus.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 (2023) Single Sim Charcoal (UA UCRF)
Цифра (Київ)
← купити
Nokia 105 SS 2023 Charcoal
Mallprix.com (Київ)
985 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 (no charger) Charcoal
Brain.com.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Nokia 105 SS 2023 Charcoal
Tehnomart.com (Київ)
1 020 грн.
← купити
Nokia 105 SS 2023 Charcoal 105SS2023Charcoal
COMFY.ua (Київ)
889 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Cyan
Denika.ua (Харків)
1 595 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal (1GF019EPA2C01) 1GF019EPA2C01
Artline.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 2023 (TA-1569) SS Charcoal (без зарядного пристрою) TA-1569
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal
Nkt.ua (Київ)
965 грн.
← купити
Телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal
Кібернетики (Київ)
← купити
Nokia 105 2023 Charcoal 1GF019EPA2C01
Skay.ua (Одеса)
← купити
Nokia 105 SS 2023 Charcoal (UA)
Mobileplanet.ua (Одеса)
1 112 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 2023 SS Charcoal (без зарядного)
Zhuk.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal без ЗП
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 2023 Single Sim Charcoal UA
Sota.store (Київ)
950 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS (TA-1569 ) 2023 Charcoal UA UCRF
MAUDAU (Київ)
1 075 грн.
← купити
Nokia 105 SS 2023 Charcoal (1GF019EPA2C01) 1GF019EPA2C01
Kvshop.com.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal (1GF019EPA2C01) (no charger) NW32782
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
900 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal без ЗП (1GF019EPA2C02)
Rozetka.ua (Київ)
769 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 2023 Single Sim Charcoal Nokia 105 2023 SS Charcoal
Click.ua (Київ)
892 грн.
← купити
Nokia Кнопковий телефон Nokia 105 2023 Single Sim Charcoal (без зарядного пристрою)
MTA.ua (Київ)
← купити
Nokia Кнопковий телефон Nokia 105 2023 Single Sim Charcoal (with charger)
MTA.ua (Київ)
← купити
Nokia Кнопковий телефон Nokia 105 SS (TA-1569 ) 2023 Charcoal
MTA.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 (no charger) Charcoal
Itbox.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 2023 Single Sim Charcoal (no charger) Nokia 105 2023 SS Charcoal (no charger)
ШО (Київ)
1 080 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal TA-1569
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 2023 SS Charcoal
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal без ЗУ (6438409087263) (1GF019EPA2C02) 1GF019EPA2C02
Artline.ua (Київ)
← купити
Телефон Nokia 105 2023 SS Charcoal (без ЗП)
Кібернетики (Київ)
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 2023 Single Sim Charcoal (No Adapter) UA
Sota.store (Київ)
826 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal (UA-UCRF)
MAUDAU (Київ)
1 151 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 1 sim 2023 Charcoal (1GF019EPA2C01)
MAUDAU (Київ)
← купити
Телефон Nokia 105 TA-1569 Single Sim 2023 темно-сірий
MAUDAU (Київ)
1 180 грн.
← купити
Телефон кнопковий Nokia 105 TA-1569 1 Sim 2023 блакитний (6438409087836)
MAUDAU (Київ)
1 290 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal без ЗП
MAUDAU (Київ)
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal
MAUDAU (Київ)
1 073 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal (1GF019EPA2C01) (no charger)
MAUDAU (Київ)
954 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal (1GF019EPA2C01)
MAUDAU (Київ)
1 154 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 TA-1569 SS 2023 Charcoal no charger UA UCRF
MAUDAU (Київ)
977 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 TA-1569 SS 2023 Charcoal UA UCRF
MAUDAU (Київ)
1 178 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 1 sim 2023 Charcoal (1GF019EPA2C01)
MAUDAU (Київ)
1 334 грн.
← купити
Телефон Nokia 105 TA-1569 Single Sim 2023 темно сірий
MAUDAU (Київ)
1 249 грн.
← купити
Телефон кнопковий Nokia 105 TA-1569 1 Sim 2023 блакитний
MAUDAU (Київ)
1 799 грн.
← купити
Nokia 105 SS 2023 Charcoal (no charger) (6438409087263) 1gf019epa2c02
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal (1GF019EPA2C01) NW33186
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 088 грн.
← купити
Телефон Nokia 105 TA-1569 SS 2023 Charcoal (no charger) UA UCRF MO-70761
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
921 грн.
← купити
Телефон Nokia 105 TA-1569 SS 2023 Charcoal UA UCRF MO-70760
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 111 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 2023 Single Sim Charcoal Nokia 105 2023 SS Charcoal
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 2023 Charcoal (no charger) Nokia 105 2023 SS Charcoal (no charger)
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
961 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal (1GF019EPA2C01)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 Single Sim 2023 Charcoal UA
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 Single Sim 2023 no charger Charcoal UA
Rozetka.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 Single Sim 2023 Charcoal Black
Rozetka.ua (Київ)
1 090 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal (16736)
Rozetka.ua (Київ)
1 314 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 2023 Single Sim Charcoal
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal без ЗП
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 2023 Charcoal (no charger)
Rozetka.ua (Київ)
807 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal
Rozetka.ua (Київ)
1 060 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 2023 Single Sim Charcoal Чорний 36239
Rozetka.ua (Київ)
1 239 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 2023 Single Sim Charcoal
Rozetka.ua (Київ)
1 124 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 2023 Single Sim Charcoal (no charger)
Rozetka.ua (Київ)
974 грн.
← купити
Nokia 105 Single Sim 2023 Charcoal
Rozetka.ua (Київ)
971 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal
Rozetka.ua (Київ)
1 157 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 (no charger) Charcoal
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal (1GF019EPA2C01) (no charger)
Rozetka.ua (Київ)
1 016 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal (1GF019EPA2C01)
Rozetka.ua (Київ)
1 228 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal
Rozetka.ua (Київ)
1 079 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal
Rozetka.ua (Київ)
1 235 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal
Rozetka.ua (Київ)
1 026 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal no charger
Rozetka.ua (Київ)
891 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Cyan
Rozetka.ua (Київ)
1 723 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal (без зарядки)
Rozetka.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal (156461)
Rozetka.ua (Київ)
1 341 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal
Rozetka.ua (Київ)
1 419 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 (no charger) Charcoal
Rozetka.ua (Київ)
1 198 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 ss 2023 (no charger)
Rozetka.ua (Київ)
990 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 ss 2023 Charcoal
Rozetka.ua (Київ)
1 177 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal[18165]
Rozetka.ua (Київ)
1 002 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 2023 Single Sim Charcoal (464900)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 2023 Single Sim Charcoal Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal
Rozetka.ua (Київ)
1 227 грн.
← купити
Телефон Nokia 105 TA-1569 Single Sim 2023 темно сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Телефон кнопковий Nokia 105 TA-1569 1 Sim 2023 блакитний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 1 sim 2023 Charcoal (1GF019EPA2C01)
Rozetka.ua (Київ)
1 388 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 (TA-1569) Charcoal (6890064)
Rozetka.ua (Київ)
1 385 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal
Rozetka.ua (Київ)
1 119 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal
Rozetka.ua (Київ)
1 188 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS (TA-1569 ) 2023 Charcoal UA UCRF
Rozetka.ua (Київ)
1 174 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal (UA-UCRF)
Rozetka.ua (Київ)
1 256 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 105 SS 2023 Charcoal
Rozetka.ua (Київ)
1 354 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Nokia 105 2023 Single, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Nokia 105 2023 Single. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Nokia 105 2023 Single у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія