шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Nokia 130 2023

Ціни92Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон Nokia 130 2023 за ціною від 1404 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Nokia 130 2023

Вага (г): 98; Розміри (мм): 130.9x50.6x14; зарядний пристрій; Знімна батарея; Ємність (мАгод): 1450; FM-приймач;язку: GSM; Стандарт зв' Слот для карт пам’яті: microSD; роздільна здатність екрану: 320x240; Основний дисплей: дисплей ("): 2.4; ОС: пропрієтарна
Колір
діагональ дисплея
2.4 "
роздільна здатність екрану
320x240
Ємність батареї
1450 мАгод
Розміри (ВхШхТ)
130.9x50.6x14 мм
Вага
98 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 404  до 2 118 грн.
Мобільний телефон Nokia 130 TA-1576 DS DARK BLUE Акція!
АЛЛО (Київ)
1 404 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 130 2023 Dual Sim Dark Blue Nokia 130 2023 DS Dark Blue
Click.ua (Київ)
1 405 грн.
← купити
Мобільний телефон NOKIA 130 DS 2023 Dark Blue 130 Dual SIM (dark blue) TA-1576
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Nokia Кнопковий телефон Nokia 130 DS 2023 Dark Blue
MTA.ua (Київ)
1 549 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 130 DS 2023 Light Gold
Itbox.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Nokia 130 (2023) Dual Sim Dark Blue (UA UCRF)
Stls.store (Київ)
1 471 грн.
← купити
Мобільний телефон Nokia 130 2023 Dual Sim Dark Blue Nokia 130 2023 DS Dark Blue
ШО (Київ)
1 977 грн.
← купити
Nokia 130 Dual Sim 2023 (Dark Blue)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Nokia 130 (2023) Dual Sim Dark Blue (UA UCRF)
Цифра (Київ)
← купити
Nokia 130 DS 2023 Dark Blue
Mallprix.com (Київ)
1 486 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Nokia 130 2023, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Nokia 130 2023. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Nokia 130 2023 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія