шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити наручний годинник North Edge Mars за ціною від 1197 грн.
Фото 13

Характеристики та опис North Edge Mars

Вага (г): 48; Товщина (мм): 15; Діаметр (ширина) (мм): 44; Протиударні; Захист від води: 50 WR / 5 ATM; Застібка: класична (з пряжкою); Колір ремінця: жовтий; Ремінець: ремінець каучук; Матеріал скла: пластик; Колір корпуса: жовтий; Матеріал корпуса: пластик; Додатково: фітнес-трекер, лічильник калорій
Статьчоловічі
Механізм
Тип механізмукварцові
Джерело ходу (живлення)батарейка
Циферблат
Тип циферблатацифровий
Колірчорний
Підсвічуванняелектронне
Функції та можливостібудильник
секундомір
таймер
день тижня
дата (число місяця)
дата (місяць року)
світовий час
крокомір
фітнес-трекер, лічильник калорій
Корпус та ремінець
Форма корпусакругла
Матеріал корпусапластик
Колір корпусажовтий
Матеріал склапластик
Ремінецьремінець каучук
Колір ремінцяжовтий
Ширина ремінця22 мм
Застібкакласична (з пряжкою)
Інше
Захист від води50 WR / 5 ATM
Протиударні
Морозостійкі
Діаметр / ширина44 мм
Товщина15 мм
Вага48 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 197  до 2 519 грн.
Годинник чоловічий водостійкий тактичний North Edge Mars5 Nano Чорний
Goodtime.com.ua (Харків)
1 989 грн.
← купити
North Edge Наручний годинник North Edge MARS 5 Black
MTA.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
North Edge North Edge Mars Black Смарт-годинник North Edge Mars Black
Kvshop.com.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Чоловічі спортивні наручний годинник North Edge Mars (Чорні)
Rozetka.ua (Київ)
1 949 грн.
← купити
North Edge Смарт-годинник North Edge Mars Red
MTA.ua (Київ)
1 549 грн.
← купити
Цифрові годинники NORTH EDGE Mars black
Rozetka.ua (Київ)
2 519 грн.
← купити
Чоловічий Цифровий Годинник для Військових ЗСУ NORTH EDGE Mars Black
Rozetka.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Чоловічий спотривний годинник North Edge Mars 5BAR yellow (38f36475)
Rozetka.ua (Київ)
1 197 грн.
← купити
Чоловічий спотривний годинник North Edge Mars 5BAR Black (363319021)
Rozetka.ua (Київ)
1 577 грн.
← купити
Чоловічий спотривний годинник North Edge Mars 5 65615
Rozetka.ua (Київ)
1 888 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати North Edge Mars, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: наручний годинник North Edge Mars. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на наручний годинник North Edge Mars у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія