шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити обприскувач Nowa OP 1812k за ціною від 999 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Nowa OP 1812k

Вага: 4.4; Фіксатор трубки; Змінні форсунки; Мірна шкала; Фіксатор безперервного поливу; Час роботи (год): 3; Ємність (Агод): 8; Напруга (В): 12; Матеріал трубки: нержавіюча сталь; Тип трубки: вузька; Телескопічна трубка; Макс. тиск (бар): 4.5; Макс. дальність обприскування (м): 4; Продуктивність (рідина) (л/хв): 3
Типакумуляторний
Конструкціянаплічний
Характеристики
Об'єм12 л
Продуктивність (рідина)3 л/хв
Макс. дальність обприскування4 м
Макс. тиск4.5 бар
Довжина розпилювальної трубки80 см / 46 – 80 см /
Телескопічна трубка
Тип трубкивузька
Матеріал трубкинержавіюча сталь
Акумулятор
Напруга12 В
Ємність8 Агод
Час роботи3 год
Індикатор заряду
Інше
Фіксатор безперервного поливу
Мірна шкала
Змінні форсунки
Фіксатор трубки
Рівень шуму82 дБ
Вага4.4 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  900 грн.    до  1300 грн.

Nowa OP 1810k
ІнструкціїИнструкция.
від 999  до 1 357 грн.
Обприскувач NOWA NOWA OP 1812k (241175) 241175
FOXTROT.UA (Київ)
1 113 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний NOWA OP 1812k Акція!
АЛЛО (Київ)
999 грн.
← купити
Nowa OP 1812k OP1812k
COMFY.ua (Київ)
1 000 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Nowa OP 1812k (241175)
MAUDAU (Київ)
← купити
Обприскувач акумуляторний NOWA OP 1812k (241175)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акумуляторний обприскувач садовий 12 л 8 А·год Nowa OP 1812k 4 м розпилення ранцевий електричний розпилювач для саду городу
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний NOWA OP 1812k
Rozetka.ua (Київ)
1 357 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний NOWA OP 1812k
Rozetka.ua (Київ)
1 180 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Nowa OP 1812k, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: обприскувач Nowa OP 1812k. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на обприскувач Nowa OP 1812k у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія