шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити цифрове піаніно Nux WK-310 за ціною від 28053 грн.
Відео 10Фото 2

Характеристики та опис Nux WK-310

Комплектація: ; Дисплей: монохромний; USB to host (type B); Jack (лінійний); Тонке налаштування; Транспонування; Хорус; Реверберація; Октавне перенесення; Поділ клавіатури; Накладення тембрів; Вбудовані композиції; Секвенсор (запис); Метроном; Зміна темпу: 20 – 280; Вбудовані тембри (шт.): 120; Поліфонія (голосів): 180
Колір
Корпус
стаціонарний
Кришка
Вбудовані педалі
Кількість клавіш
88 шт.
Механіка
молоточкова
Регулювання чутливості
Жорсткість
зважена
Поліфонія
180 голосів
Вбудовані тембри
120 шт.
Накладення тембрів
Реверберація
Хорус
Виходи
USB to host (type B)
Кількість смуг
1
Дисплей
монохромний
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  23000 грн.    до  37000 грн.

від 28 053  до 33 004 грн.
Цифровое пианино NUX WK-310 (стойка, 3 педали, пюпитр, блок питания)
Pro-sound.com.ua (Одеса)
28 053 грн.
← купити
NUX WK-310
Evomusic.com.ua (Київ)
← купити
Цифрове піаніно NUX WK-310 Black
Portativ.ua (Київ)
33 004 грн.
← купити
Цифрове піаніно NUX WK-310 WH
Lanota.com.ua (Львів)
30 999 грн.
← купити
Nux WK-310
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
30 244 грн.
← купити
Цифрове піаніно NUX WK-310-B
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Цифрове піаніно NUX WK-310 BK
Lanota.com.ua (Львів)
← купити
Цифрове піаніно NUX WK-310 (стійка, 3 педалі, пюпітр, блок живлення)
Rozetka.ua (Київ)
30 858 грн.
← купити
Цифрове піаніно NUX WK-310 B
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Nux WK-310, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: цифрове піаніно Nux WK-310. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на цифрове піаніно Nux WK-310 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія