шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 5Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 6980 грн.
Фото 2

Серия OFF-ROAD Wheels OW1908-4

Модифікації OFF-ROAD Wheels OW1908-4 1
Характеристики [OW1908-4 8,5x17/6x139,7 ET25 DIA78,1]
Ширина диска
8.5 "
Діаметр
17 "
Кріпильних отворів
6 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
139.7 мм
Виліт
25 мм
Діаметр центрального отвору
78.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сірий
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6000 грн.    до  8500 грн.

від 6 980  до 7 404 грн.
Off Road Wheels OW1908-4 (R17 W8.5 PCD6x139.7 ET25 DIA78.1) anthracite
Avtopik.ua (Одеса)
7 404 грн.
← купити
Литые диски Off Road Wheels OW1908-4 8,5x17 PCD6x139,7 ET25 D78,1 ANTHRACITE
ShinaDiski.com.ua (Київ)
7 232 грн.
← купити
Диски Off Road Wheels OW1908-4 8,5x17 6x139,7 ET25 DIA78,1 (anthracite)
Shinportal.com (Запоріжжя)
← купити
Off Road Wheels OW1908-4 8.5x17 6x139.7 ET25 DIA78.1 ANTHR
Autokush.com.ua (Львів)
6 980 грн.
← купити
Диск Off Road Wheels OW1908-4 ANTHR R17 W8,5 PCD6x139,7 ET25 DIA78,1
Garazh.ua (Київ)
7 330 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати OFF-ROAD Wheels OW1908-4 8,5x17/6x139,7 ET25 DIA78,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія