шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Підставка / кріплення OfficePro MR123B

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити підставка / кріплення OfficePro MR123B за ціною від 1196 грн.
Фото 4

Характеристики та опис OfficePro MR123B

Розміри (мм): 800x240x296; Регулювання: Кріплення VESA: Матеріал полиць: дерево; Макс. навантаження (кг): 30; Монтаж: струбцина; Тип: підставка під монітор
Колір
Тип
підставка під монітор
Монтаж
струбцина
Максимальне навантаження
30 кг
Приховане укладання дротів
Матеріал полиць
дерево
Розміри (ШхВхГ)
800x240x296 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 196  до 1 979 грн.
Настільна підставка для монітора OfficePro MR123B Black
Artline.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Кріплення для моніторів OfficePro MR123B Black
Stls.store (Київ)
← купити
Підставка для монітора OfficePro MR123B Black
Click.ua (Київ)
1 400 грн.
← купити
Настільна підставка для монітора Officepro MR123B Black (MR123B)
MAUDAU (Київ)
1 599 грн.
← купити
Настільна підставка для монітора OfficePro MR123 Black MR123B
Telemart.ua (Київ)
← купити
OfficePro MR123B
Tehnomart.com (Київ)
1 196 грн.
← купити
Підставка для монітора OfficePro Black (MR123B) MR123B
Будинок Іграшок (Київ)
← купити
Настільна підставка для монітора OfficePro MR123B Black
Mobicase.net (Київ)
1 219 грн.
← купити
Подставка для монітора OfficePro MR123B Black
Comtrading.ua (Київ)
1 514 грн.
← купити
Настільна підставка для монітора OfficePro MR123B Black
Gamehub.com.ua (Київ)
1 209 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати OfficePro MR123B, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: підставка / кріплення OfficePro MR123B. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на підставка / кріплення OfficePro MR123B у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія