шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Підставка / кріплення OfficePro MR164DW

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити підставка / кріплення OfficePro MR164DW за ціною від 1564 грн.
Фото 7

Характеристики та опис OfficePro MR164DW

Розміри (мм): 1060x124x240; Регулювання: Кріплення VESA: Матеріал полиць: дерево; Макс. навантаження (кг): 30; Тип: підставка під монітор
Колір
Тип
підставка під монітор
Максимальне навантаження
30 кг
Приховане укладання дротів
Матеріал полиць
дерево
Розміри (ШхВхГ)
1060x124x240 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1600 грн.    до  1900 грн.

від 1 564  до 2 580 грн.
Кріплення для моніторів OfficePro MR164DW Dark Wood/Black
Stls.store (Київ)
1 699 грн.
← купити
Підставка для монітора OfficePro MR164DW Dark Wood/Black
Click.ua (Київ)
1 700 грн.
← купити
Настільна підставка для монітора Officepro MR164DW Dark Wood/Black (MR164DW)
MAUDAU (Київ)
1 819 грн.
← купити
Настільна підставка для монітора OfficePro MR164 Dark Wood/Black MR164DW
Telemart.ua (Київ)
← купити
Підставка для монітора OfficePro MR164DW Dark Wood/Black UA
Sota.store (Київ)
← купити
OfficePro MR164DW
Tehnomart.com (Київ)
1 564 грн.
← купити
Підставка для монітора OfficePro Dark Wood/Black (MR164DW) MR164DW
Будинок Іграшок (Київ)
← купити
Настільна підставка для монітора OfficePro MR164DW Brown
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Настільна підставка для монітора OfficePro MR164DW Dark Wood/Black
Mobicase.net (Київ)
1 689 грн.
← купити
Настільна підставка для монітора OfficePro MR164DW Dark Wood/Black
Gamehub.com.ua (Київ)
1 659 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати OfficePro MR164DW, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: підставка / кріплення OfficePro MR164DW. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на підставка / кріплення OfficePro MR164DW у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія