шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Підставка / кріплення OfficePro MR177DW

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити підставка / кріплення OfficePro MR177DW за ціною від 1840 грн.
Фото 8

Характеристики та опис OfficePro MR177DW

Розміри (мм): 1060x124x240; Регулювання: Кріплення VESA: Матеріал полиць: дерево; Макс. навантаження (кг): 30; Тип: підставка під монітор
Колір
Тип
підставка під монітор
Максимальне навантаження
30 кг
Матеріал полиць
дерево
Розміри (ШхВхГ)
1060x124x240 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1800 грн.    до  2400 грн.

від 1 840  до 3 036 грн.
Кріплення для моніторів OfficePro MR177DW Dark Wood/Black
Stls.store (Київ)
1 999 грн.
← купити
Підставка для монітора OfficePro MR177DW Dark Wood/Black
Click.ua (Київ)
← купити
Настільна підставка для монітора Officepro MR177DW Dark Wood/Black (MR177DW)
MAUDAU (Київ)
2 279 грн.
← купити
Настільна підставка для монітора OfficePro MR177 Dark Wood/Black MR177DW
Telemart.ua (Київ)
← купити
Настільна підставка для монітора OfficePro mr177dw Dark Wood/Black
Tviy-Dim.com (Київ)
1 976 грн.
← купити
OfficePro MR177DW
Tehnomart.com (Київ)
1 840 грн.
← купити
Підставка для монітора OfficePro Dark Wood/Black (MR177DW) MR177DW
Будинок Іграшок (Київ)
← купити
Настільна підставка для монітора OfficePro MR177DW Brown
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Настільна підставка для монітора OfficePro MR177DW Dark Wood/Black
Mobicase.net (Київ)
1 989 грн.
← купити
Настільна підставка для монітора OfficePro MR177DW Dark Wood/Black (MR177DW)
Skay.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати OfficePro MR177DW, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: підставка / кріплення OfficePro MR177DW. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на підставка / кріплення OfficePro MR177DW у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія