шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити душова система Omnires PARMA SYSPMW01BL за ціною від 11624 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Omnires PARMA SYSPMW01BL

Гарантія виробника: 10 років; Країна походження бренду: Польща; Матеріал корпуса: латунь; кріплення ручного душу; душовий шланг; вилив; змішувач; Комплектація: ручний душ (душова лійка); Дивертор: кнопковий; Глибина струменя (мм): 170; Довжина виливу (мм): 168; Тип змішувача: одноважільний (джойстик)
Колір
Тип
душовий гарнітур
Налаштувань струменя
3 шт. / rain, whip, mixed /
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Комплектація
ручний душ (душова лійка) / Omnires JIMJIM-RCR /
змішувач
вилив
душовий шланг
кріплення ручного душу
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  12000 грн.    до  15500 грн.

від 11 624  до 16 605 грн.
Душова система прихованого монтажу Omnires Parma чорний матовий SYSPMW01BL
Santechshara.ua (Київ)
16 605 грн.
← купити
Omnires Omnires Parma Black Mat SYSPMW01BL
Венкон (Київ)
11 624 грн.
← купити
Душова система прихованого монтажу OMNIRES Parma без верхнього душу з виливом латунь чорна SYSPMW01BL
Drop.ua (Київ)
13 810 грн.
← купити
Душова система прихованого монтажу Omnires Parma, чорний матовий (SYSPMW01BL) SYSPMW01BL
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для ванни і душу прихованого монтажу Omnires Parma black mat (SYSPMW01BL) SYSPMW01BL
Bom.com.ua (Київ)
← купити
Душевая система скрытого монтажа Omnires Parma black mat SYSPMW01BL
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для ванни та душу прихованого монтажу OMNIRES PARMA BLACK MAT (SYSPMW01BL)
Wellgood.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для ванни прихованого монтажу Omnires Parma чорний матовий SYSPMW01BL
Santehico.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для ванни прихованого монтажу Omnires Parma black mat SYSPMW01BL Чорний матовий
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для ванни Omnires Y одноважільний, чорний матовий + ручна лійка (SYSPMW01BL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Omnires PARMA SYSPMW01BL, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: душова система Omnires PARMA SYSPMW01BL. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на душова система Omnires PARMA SYSPMW01BL у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія