шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
OnePlus (серія)
8-е покоління

Каталог /

Мобільний телефон OnePlus 15R 512GB

Ціни56Опис Відгуки  Обговорення9Корисне19Аксесуари
Купити мобільний телефон OnePlus 15R 512GB за ціною від 26167 грн.
Відео 11Фото 2

Характеристики та опис OnePlus 15R 512GB

Вага (г): 215; Розміри (мм): 163.41x77.04x8.3; зарядний пристрій; Захист від вологи: IP68/IP69K; Ємність (мАгод): 7400; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; Dual GPS; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; 3D звук: OReality Audio; Акустика: стереозвук; USB-C: USB-C; NFC-чип; підтримка aptX: aptX HD
Колір
діагональ дисплея
6.83 "
роздільна здатність екрану
2800x1272
Вбудована пам'ять
512 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 7 (802.11be)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка в екрані
шумопоглинання
GPS-модуль
Dual GPS
/ L1+L5 /
ГЛОНАСС
Galileo
/ E1+E5a /
Ємність батареї
7400 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K
Розміри (ВхШхТ)
163.41x77.04x8.3 мм
Вага
215 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  23000 грн.    до  34000 грн.

OnePlus 15r Читать...
PriceHub AI27 січня 2026, 12:14
OnePlus 15R не підтримує eSIM. У ньому є слоти для двох nano-SIM-карт, але можливості для використання eSIM немає.
[Відповідь була сформована на основі специфікацій продукту, які вказують на відсутність підтримки eSIM у OnePlus 15R, а також на відгуки експертів, які підтверджують цю інформацію. Специфікації зазначають, що телефон підтримує лише два слоти для nano-SIM.]
nomikamaE-Katalog AI1 травня, 10:17
В Европейской версии есть e-sim
Чи компактний Читать...
PriceHub AI27 квітня 2026, 04:21
OnePlus 15R має компактні розміри: висота 163 мм, ширина 77 мм та товщина 8.3 мм, вага становить 215 г. Це робить його порівняно зручним для використання однією рукою, хоча він трохи важчий за деякі конкуренти. За відгуками експертів, телефон відчувається приємно в руках та має добру ергономіку. Однак, якщо ви шукаєте ще більш компактні варіанти, існують модифікації цього пристрою, які пропонують менші розміри. Але у даній конфігурації відзначається оптимальне поєднання розміру та функціональності.
[Інформація про розміри і вагу телефону отримана з експертних відгуків та специфікацій продукту, зазначаючи, що OnePlus 15R є досить компактним смартфоном з хорошою ергономікою.]
від 26 167  до 31 599 грн.
Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Mint Breeze (Global Version) CPH2711-MB512
GRO (Київ)
27 199 грн.
← купити
OnePlus Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Charcoal Black Global IN
MTA.ua (Київ)
26 499 грн.
← купити
OnePlus 15R 12/512GB (Charcoal Black) (Standard) -
Jabko.ua (Львів)
26 999 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Mint Breeze
Justbuy.com.ua (Київ)
26 809 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Charcoal Black (Global)
Stls.store (Київ)
28 499 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Mint Breeze Global
Touch (Дніпро)
27 049 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Charcoal Black (Global)
Цифра (Київ)
← купити
OnePlus 15R 12/512GB Mint Breeze Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
28 126 грн.
← купити
OnePlus 15R 12/512GB Charcoal Black GLOBAL CPH2769 | CPH2767
Easymac.com.ua (Київ)
28 900 грн.
← купити
OnePlus 15R 12/512GB Mint Breeze
Limon.in.ua (Хмельницький)
28 999 грн.
← купити
OnePlus 15R 5G 12/512GB NFC Mint Breeze (CPH2769 Global Version) Гарантія 1 рік
Limon.plus (Київ)
28 978 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 15R (CPH2767) 12/512Gb Charcoal Black IN
Techno-kym.com.ua (Київ)
26 584 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Charcoal Black Global IN
Soho.com.ua (Київ)
26 969 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Charcoal Black (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
27 540 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Charcoal Black (CPH2769) EU
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Charcoal Black (Global)
Zhuk.ua (Київ)
29 372 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Charcoal Black (CPH2767) (India) CPH2767
Sota.store (Київ)
26 602 грн.
← купити
OnePlus 15R 12/512GB Charcoal Black (EU)
Skay.ua (Одеса)
26 167 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Charcoal Black Global
MAUDAU (Київ)
30 960 грн.
← купити
OnePlus 15R 12/512GB Charcoal Black EU Смартфон 15R 12/512GB Charcoal Black EU
Kvshop.com.ua (Київ)
27 177 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 15R (CPH2767) 12/512Gb Charcoal Black IN MO-105969
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
27 270 грн.
← купити
Мобільний телефон OnePlus 15R 12/512GB (Charcoal Black) Global EU
Rozetka.ua (Київ)
30 799 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Charcoal Black (Global Version) CPH2711-CB512
GRO (Київ)
27 149 грн.
← купити
OnePlus Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Mint Breeze Global IN
MTA.ua (Київ)
← купити
OnePlus Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Charcoal Black Global EU
MTA.ua (Київ)
27 399 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Charcoal Black
Justbuy.com.ua (Київ)
26 299 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Mint Breeze (Global)
Stls.store (Київ)
← купити
Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Charcoal Black Global
Touch (Дніпро)
← купити
Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Mint Breeze (Global)
Цифра (Київ)
← купити
OnePlus 15R 12/512GB Charcoal Black
Limon.in.ua (Хмельницький)
← купити
OnePlus 15R 5G 12/512GB NFC Charcoal Black (CPH2769 Global Version) Гарантія 1 рік
Limon.plus (Київ)
← купити
Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Mint Breeze (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
OnePlus 15R 12/512GB Charcoal Black Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
27 405 грн.
← купити
OnePlus 15R 12/512GB Charcoal Black (IN)
Mobileplanet.ua (Одеса)
26 760 грн.
← купити
OnePlus 15R 12/512GB Mint Breeze (IN)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Charcoal Black (CPH2769) EU CPH2769
Sota.store (Київ)
26 775 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Mint Breeze (CPH2767) (India) CPH2767
Sota.store (Київ)
26 886 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 15R (CPH2767) 12/512Gb Mint Breeze IN
Techno-kym.com.ua (Київ)
26 246 грн.
← купити
OnePlus 15R 12/512GB Charcoal Black (CPH2767 India)
MAUDAU (Київ)
27 769 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Mint Breeze
MAUDAU (Київ)
28 954 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 15R 5G 12/512GB NFC Mint Breeze (CPH2769 Global Version)
MAUDAU (Київ)
30 717 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 15R 5G 12/512GB NFC Charcoal Black (CPH2769 Global Version)
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон OnePlus 15R (CPH2767) 12/512Gb Mint Breeze IN MO-108310
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Мобільний телефон OnePlus 15R 12/512GB Charcoal Black (Global) IN
Rozetka.ua (Київ)
31 599 грн.
← купити
Мобільний телефон OnePlus 15R 12/512GB Mint Breeze (Global) IN
Rozetka.ua (Київ)
30 399 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Charcoal Black (IN)
Rozetka.ua (Київ)
29 168 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Charcoal Black Europe
Rozetka.ua (Київ)
29 871 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Mint Breeze (IN)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Mint Breeze Global [166097]
Rozetka.ua (Київ)
30 349 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Charcoal Black Global [166098]
Rozetka.ua (Київ)
30 499 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Charcoal Black EU Oxygen OS
Rozetka.ua (Київ)
29 289 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Charcoal Black
Rozetka.ua (Київ)
28 949 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Mint Breeze
Rozetka.ua (Київ)
29 249 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 15R 12/512GB Charcoal Black (Global Version)
Rozetka.ua (Київ)
31 359 грн.
← купити
OnePlus 15R 5G 12/512GB NFC Mint Breeze (Global Version)
Rozetka.ua (Київ)
30 149 грн.
← купити
OnePlus 15R 5G 12/512GB NFC Charcoal Black (Global Version)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати OnePlus 15R 512GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон OnePlus 15R 512GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон OnePlus 15R 512GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія