шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни39Опис Відгуки  Обговорення  Корисне6Аксесуари
Купити смарт годинник OnePlus Watch Lite за ціною від 5999 грн.
Фото 5

Характеристики та опис OnePlus Watch Lite

Вага (г): 35; Розміри (мм): 44.98x44.98x8.9; Ступінь захисту: IP68 / 50 WR (5 ATM);ястя (мм): 140 – 210; Ремінець на зап' Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: сталь; Ємність акумулятора (мАгод): 339; Зарядка пристрою: магнітна; гіроскоп; акселерометр; NFC; Процесор: BES2800BP; Захист циферблата: скло
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.2
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
GPS модуль
ГЛОНАСС
Galileo
альтиметр (висотомір)
барометр (тиск)
Датчик освітлення
NFC
акселерометр
гіроскоп
Час роботи (активний режим)
96 год / с Always-on Display /
Ступінь захисту
IP68 / 50 WR (5 ATM)
Розміри (без ремінця)
44.98x44.98x8.9 мм
Вага
35 г / без ремінця /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 999  до 9 891 грн.
Смарт-годинник OnePlus Watch Lite Silver
Justbuy.com.ua (Київ)
6 229 грн.
← купити
OnePlus Смарт-годинник OnePlus Watch Lite Black
MTA.ua (Київ)
6 099 грн.
← купити
Смарт-годинник Oneplus Watch Lite 45mm Black Steel
Stls.store (Київ)
6 499 грн.
← купити
Смарт-годинник OnePlus Watch Lite Black
Openshop.ua (Київ)
6 544 грн.
← купити
Смарт-годинник Oneplus Watch Lite 45mm Black Steel
Цифра (Київ)
6 399 грн.
← купити
Смарт-годинник OnePlus Watch Lite Black Steel
Touch (Дніпро)
6 289 грн.
← купити
Смарт-годинник OnePlus Watch Lite 45mm Black
Sota.store (Київ)
6 096 грн.
← купити
OnePlus Watch Lite 45 мм чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
8 039 грн.
← купити
Смарт-годинник OnePlus Watch Lite Black
Smartmag.biz.ua (Львів)
6 326 грн.
← купити
Смарт-годинник OnePlus Watch Lite (opwwe262) Black Steel eu
Tviy-Dim.com (Київ)
6 339 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати OnePlus Watch Lite, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник OnePlus Watch Lite. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник OnePlus Watch Lite у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія