шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити тостер Opera OP-910 за ціною від 1795 грн.
Відео 1Фото 3

Характеристики та опис Opera OP-910

Матеріал корпуса: пластик з металом; Зажим-фіксатор; Функції та можливості: індикатор готовності; Кількість виробів: 12; Потужність (Вт): 3000; Тип: бутербродниця
Колір
Тип
бутербродниця
Потужність
3000 Вт
Кількість виробів
12
Функції та можливості
індикатор готовності
Комплектація
форми для сендвічів
вафельниця (віденські вафлі)
пластина гриль (рифлена)
форма для горішків
форма для пончиків
форма для мадлен, форма для корн догів
Антипригарне покриття
Зажим-фіксатор
Матеріал корпуса
пластик з металом
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 795  до 2 874 грн.
Мультимейкер Сендвічниця зі знімними формами 8 в 1 Opera OP-910 на 3000 Вт
Rozetka.ua (Київ)
2 874 грн.
← купити
Бутербродниця 8в1 3000 Вт зі змінними пластинами Opera OP-910
Rozetka.ua (Київ)
1 797 грн.
← купити
Мультимейкер Сендвічниця зі знімними формами 8 в 1 Opera OP-910 на 3000 Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 954 грн.
← купити
Мультимейкер - гриль зі знімними формами 8 в 1 Opera OP-910 3000 Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Мультимейкер сендвічниця зі знімними формами 8в1 Opera OP-910 із захистом від перегріву та індикацією роботи 3000 Вт. Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 829 грн.
← купити
Мультимейкер Сендвічниця зі знімними формами 8 в 1 Opera OP-910 на 3000 Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Мультимейкер Сендвічниця зі знімними формами 8 в 1 Opera OP-910 на 3000 Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 795 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Opera OP-910, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тостер Opera OP-910. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тостер Opera OP-910 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія