шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити кухонний ніж OPINEL 15 Effile за ціною від 1030 грн.

Характеристики та опис OPINEL 15 Effile

Країна походження бренду: Франція; Твердість: 58; Довжина леза (см): 15; Матеріал рукояті: дерево; Матеріал леза: сталь; Тип: філейний
Колір
Тип
філейний
Матеріал леза
сталь
Матеріал рукояті
дерево
Довжина леза
15 см
Твердість
58 HRC
Країна походження бренду
Франція
Модифікація моделі:
• Модедь Opinel Effilts 15 olive - має рукоятку з оливкового дерева.
• Модедь Opinel Effilts 15 bubinga - має рукоятку з дерева бубінгу.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 030  до 1 299 грн.
Ніж Opinel №15 Effile, бук natural (002561) 002561
Fonarik.ua (Київ)
1 030 грн.
← купити
Нож складной Opinel №15 Effile Padauk 002561
Kitchen.ua (Київ)
1 034 грн.
← купити
Opinel №15 Effile -2561
AKS.ua (Київ)
← купити
Ніж філейний Opinel Slim No.15 VRI Beech (002561)
Finland-market.com.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Ніж Opinel №15 Effil Padauk Inox VRI (2046744)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Нож Opinel №15 Effile, бук natural (002561) 002561
Fonarik.com (Харків)
← купити
Ніж розкладний 145мм, бук Opinel Slim Beech 15 002561
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Кухонний Ніж філейний Opinel (Опінель) No.15 "Slim Beech" (002561) Нержавіюча сталь
Rozetka.ua (Київ)
1 270 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати OPINEL 15 Effile, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонний ніж OPINEL 15 Effile. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонний ніж OPINEL 15 Effile у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія