шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни24Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4Аксесуари
Купити проєктор Optoma Photon Go за ціною від 29659 грн.
Відео 13Фото 15

Характеристики та опис Optoma Photon Go

Вага (кг): 1.72; Габарити (мм): 62x252x157; Час роботи (економ режим) (год): 4; Час роботи (год): 1.5; Корекція трапеції (гор), ±: 10; Корекція трапеції (верт), ±: 5; Автотрапеція; Зсув проекції (offset) (%): 135; Діагональ зображення ("): 60 – 100; Макс. відстань (м): 0.4; Мін. відстань (м): 0.26; Підтримка HDR
Колір
Основне призначення
портативний
Термін служби
20000 год
Реальна роздільна здатність
1920x1080 пікс.
Діагональ зображення
60 – 100 "
Споживана потужність
60 Вт
Габарити (ВхШхГ)
62x252x157 мм
Вага
1.72 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 29 659  до 47 859 грн.
Optoma E3PS001E111
Mallprix.com (Київ)
39 277 грн.
← купити
OPTOMA PH31UST E3PS001E111
Notebooker.ua (Київ)
41 075 грн.
← купити
Optoma PH31UST (E3PS001E111) PH31UST(E3PS001E111)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Мультимедійний проектор Optoma Photon Go (PH31UST)
Saren.com.ua (Львів)
32 016 грн.
← купити
Проектор PH31UST (Duracore Laser, DLP, FHD, 1200HK (650Lm), 2500000:1, 0.18:1,2*HDMI,USB-A,USB-C,S/PD PH31UST E3PS001E111
Comtrading.ua (Київ)
36 994 грн.
← купити
Проектор Optoma Photon Go Laser Full HD Wi-Fi Bluetooth Dolby Audio Google TV KPROPH31UST
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
37 669 грн.
← купити
Проектор Optoma PH31UST (E3PS001E111) E3PS001E111
icom.net.ua (Київ)
37 038 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Optoma Photon Go (E3PS001E111) Photon Go (E3PS001E111)
Denika.ua (Харків)
41 313 грн.
← купити
Проектор Optoma PH31UST (E3PS001E111) E3PS001E111
Itbox.ua (Київ)
← купити
Проектор Optoma PH31UST (E3PS001E111) E3PS001E111
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мультимедійний проєктор Optoma Photon Go (E3PS001E111) UA E3PS001E111
Sota.store (Київ)
← купити
Optoma Photon Go (E3PS001E111)
Tv-mir.com.ua (Київ)
39 577 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Optoma Photon Go (PH31UST)
Semtech.com.ua (Луцьк)
37 008 грн.
← купити
Проектор optoma ph31ust (e3ps001e111)
Tviy-Dim.com (Київ)
41 135 грн.
← купити
Optoma Проектор Optoma PH31UST
MTA.ua (Київ)
39 699 грн.
← купити
Optoma Photon Go (E3PS001E111) photongo
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Проєктор Optoma PH31UST
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мультимедійний проектор Optoma Photon Go (PH31UST)
Tomdom.in.ua (Львів)
37 011 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Optoma Photon Go (PH31UST)
Redprice.sale (Львів)
37 005 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Optoma Photon Go (PH31UST)
Timesport.com.ua (Львів)
37 002 грн.
← купити
Проектор Optoma Photon Go (E3PS001E111) EU
Rozetka.ua (Київ)
29 659 грн.
← купити
Проектор PH31UST (Duracore Laser, DLP, FHD, 1200HK (650Lm), 2500000:1, 0.18:1,2*HDMI,USB-A,USB-C,S/PD PH31UST OPTOMA (E3PS00
Rozetka.ua (Київ)
46 297 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Optoma Photon Go (E3PS001E111)
Rozetka.ua (Київ)
47 859 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Optoma Photon Go (PH31UST)
Rozetka.ua (Київ)
35 580 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Optoma Photon Go, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: проєктор Optoma Photon Go. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на проєктор Optoma Photon Go у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія