шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Картридж для води Organic Set Smart Expert

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити картридж для води Organic Set Smart Expert за ціною від 1280 грн.

Характеристики та опис Organic Set Smart Expert

нафтопродукти;якшення (накип); пом' вугільний (запах та смак); механічний (домішки); Швидкість фільтрації (л/хв): 9.7; Відсікання забруднень (мкм): 5; Температура води: для холодної води; Типорозмір: 10SL (10"x2.5"); Кількість у наборі: 3 шт.; Тип картриджа: комплект фільтрів
Тип картриджа
комплект фільтрів
Кількість у наборі
3 шт.
Типорозмір
10SL (10"x2.5")
Температура води
для холодної води
Відсікання забруднень
5 мкм
Швидкість фільтрації
9.7 л/хв
Фільтрація та очищення
механічний (домішки)
вугільний (запах та смак)
пом'якшення (накип)
нафтопродукти
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 280  до 1 500 грн.
Набір змінних картриджів Organic Smart Expert TRIOEX-SP
Teploradost.com.ua (Київ)
1 500 грн.
← купити
Комплект картриджей Organic Smart Expert
Ascot.com.ua (Київ)
1 280 грн.
← купити
Комплект картриджів Smart Expert Organic
Smartfilter.com.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Комплект картриджей для тройных систем очистки воды Organic Smart Expert CV029479
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
1 281 грн.
← купити
Комплект картриджів Organic Smart Expert для потрійних систем очищення води TRIOEX-SP
Bom.com.ua (Київ)
← купити
Комплект картриджів Organic Smart Expert
Aquapure.com.ua (Харків)
← купити
Комплект змінних картриджів ORGANIC Smart EXPERT (TRIOEX-SP) TRIOEX-SP
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комплект картриджів Organic Smart Expert для потрійних систем (4820210110179)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект картриджів Organic Smart Expert
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект змінних картриджів Organic Smart EXPERT
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Organic Set Smart Expert, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: картридж для води Organic Set Smart Expert. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на картридж для води Organic Set Smart Expert у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія