шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити каталка (толокар) Orion 157 за ціною від 545 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Orion 157

Вага (кг): 2; Розміри (см): 55x25x47; Поворотні колеса; Матеріал коліс / полозів: пластик; Матеріал корпуса: пластик; спинка; Макс. вага дитини (кг): 20; Зовнішній вигляд: snapdragon; Тип: каталка
Колір
Тип
каталка
Зовнішній вигляд
snapdragon
Макс. вага дитини
20 кг
Оснащення
спинка
клаксон
Матеріал корпуса
пластик
Матеріал коліс / полозів
пластик
Поворотні колеса
Розміри
55x25x47 см
Вага
2 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  475 грн.    до  850 грн.

Ссылка на официальный сайт Orion 157
від 545  до 957 грн.
Машинка Orion 157 Мікрокар Салатовий
Stls.store (Київ)
545 грн.
← купити
Каталка "Мікрокар" (157) такси, "Orion"
Rozetka.ua (Київ)
957 грн.
← купити
Машинка Orion 157 Мікрокар Яскраво-рожева
Stls.store (Київ)
646 грн.
← купити
Каталка "Мікрокар" 157 таксі, "Orion"
Rozetka.ua (Київ)
643 грн.
← купити
Каталка-толокар Orion 157 «Мікрокамаз» (колір розовий)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Каталка-толокар Orion 157 "Мікрокамаз" (колір блакитний)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Каталка-толокар Orion 157 "Мікрокамаз" (колір червоний)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Каталка Микрокар Орион 157
Rozetka.ua (Київ)
660 грн.
← купити
Каталка Мікрокар Оріон (157)
Rozetka.ua (Київ)
639 грн.
← купити
Каталка толокар Місяць таксі 157 ORION Жовтий
Rozetka.ua (Київ)
830 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Orion 157, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каталка (толокар) Orion 157. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каталка (толокар) Orion 157 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія