шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити душова система Paffoni Light KITLIQ018CR за ціною від 23990 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Paffoni Light KITLIQ018CR

Гарантія виробника: 5 років; Країна походження бренду: Італія; Матеріал корпуса: латунь; Кронштейн: настінний кронштейн; кріплення ручного душу; душовий шланг; змішувач; верхній душ (тропічний); Комплектація: ручний душ (душова лійка); Дивертор: кнопковий; Тип змішувача: одноважільний (джойстик); Змішувач
Колір
Тип
душова система
Налаштувань струменю
1 шт.
Налаштувань струменя
1 шт.
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Комплектація
ручний душ (душова лійка)
верхній душ (тропічний) / Paffoni Master ZSOF074CR /
змішувач / Paffoni Light LIQ018CR /
душовий шланг
кріплення ручного душу
настінний кронштейн
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  31000 грн.    до  39000 грн.

від 23 990  до 45 961 грн.
Душова система прихованого монтажу Paffoni Level хром KITLIQ018CR
Santechshara.ua (Київ)
25 701 грн.
← купити
Душова система Paffoni Shower прихованого монтажу на 2 споживача, верхній душ Ø225 мм (колір - хром) KITLIQ018CR KITLIQ018CR
Esantehnika.com.ua (Київ)
25 700 грн.
← купити
Душова система Paffoni Light KIT LIQ 018 CR KITLIQ018CR
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Paffoni Paffoni KITLIQ018CR LIGHT Комплект душової системи з термостатом, хром
Кліматична техніка (Київ)
27 253 грн.
← купити
Душова система прихованого монтажу Paffoni Shower хром KITLIQ018CR300
San-lux.com.ua (Київ)
34 818 грн.
← купити
Душова система Paffoni Light KITLIQ018CR
Santehico.com.ua (Київ)
← купити
Душова система скрытого монтажу Paffoni Light KIT LIQ018 CR з термостатом
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Душова система прихованого монтажу Paffoni Shower чорний матовий KITLIQ018NO300
Santechshara.ua (Київ)
45 961 грн.
← купити
Душова система прихованого монтажу Paffoni Shower чорний матовий KITLIQ018NO
Santechshara.ua (Київ)
37 800 грн.
← купити
Душова система Paffoni Shower прихованого монтажу з термостатом та верхнім душем Ø 225 мм (колір - чорний матовий) KITLIQ018
Esantehnika.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Paffoni Light KITLIQ018CR, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: душова система Paffoni Light KITLIQ018CR. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на душова система Paffoni Light KITLIQ018CR у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія