шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити фільтр для води Pallas EF-300 за ціною від 18418 грн.

Характеристики та опис Pallas EF-300

Насос (помпа); Манометр; Бак;";єднання: ¼ Діаметр з' пестициди; важкі метали; залізо; хлор;якшення (накип); пом' органічні домішки; Види фільтрації: механічні домішки; Ступенів очищення: 5; Призначення: для холодної води; Зворотний осмос; Тип: під мийку
Типпід мийку
Зворотний осмос
Призначеннядля холодної води
Характеристики очищення
Ступенів очищення5
Види фільтраціїмеханічні домішки
органічні домішки
пом'якшення (накип)
хлор
залізо
важкі метали
пестициди
нітрати
кадмій
нафтопродукти
Підключення та картриджі
Діаметр з'єднання¼"
Мін. робочий тиск1.5 атм
Макс. робочий тиск6 атм
Макс. робоча температура50 °C
Типорозмір картриджів10SL (10"x2.5")
Додатково
Бак+
Манометр
Насос (помпа)
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  19500 грн.    до  24000 грн.

від 18 418  до 23 847 грн.
Pallas Pallas EF-300
Венкон (Київ)
22 416 грн.
← купити
Система зворотного осмосу PALLAS EF-300 з помпою
Climatronic.ua (Київ)
22 436 грн.
← купити
Система зворотного осмосу PALLAS EF-300 з помпою
Aquapure.com.ua (Харків)
19 187 грн.
← купити
Фільтр зворотного осмосу Pallas EF-300 з помпою (EF-300)
Teploradost.com.ua (Київ)
22 711 грн.
← купити
Фильтр обратного осмоса Pallas EF-300 с помпой
Edobro.com.ua (Київ)
← купити
Система зворотного осмосу PALLAS EF-300 з помпою
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Система зворотного осмосу FILTRONS EF 300 з помпою
Climatronic.ua (Київ)
18 418 грн.
← купити
Комерційна система зворотного осмосу Pallas EF-300
Rozetka.ua (Київ)
23 847 грн.
← купити
Система зворотного осмосу Pallas 5-ти ступеневий з помпою білий (EF-300)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фільтр зі зворотним осмосом Pallas EF-300 з помпою
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Pallas EF-300, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фільтр для води Pallas EF-300. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фільтр для води Pallas EF-300 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія