шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Panasonic SC-PMX94EG

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити аудіосистема Panasonic SC-PMX94EG за ціною від 15689 грн.
Відео 2Фото 7

Характеристики та опис Panasonic SC-PMX94EG

Вага (кг): 5.4; Габарити центрального блока (мм): 114x211x267; Спосіб перенесення: Габарити колонки (мм): 238x161x262; USB для зарядки гаджетів; пульт ДК; ЖК екран; Виходи: на навушники; оптичний; mini-Jack (3.5 мм); Входи: RCA; годинник; мобільний застосунок; AAC; Bluetooth: Bluetooth v2.1; Кількість смуг: 3
Колір
Призначення
музичний центр
Кількість каналів
2.0
Носії
USB-порт
CD
Потужність системи
120 Вт
Інтерфейси
Bluetooth v2.1 / + EDR /
AAC
Додатково
мобільний застосунок / за допомогою Panasonic Music Control App /
годинник
пульт ДК
USB для зарядки гаджетів
Габарити колонки (ВхШхГ)
238x161x262 мм
Вага
5.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  14000 грн.    до  18500 грн.

від 15 689  до 19 298 грн.
Музичний центр Panasonic SC-PMX94EG-K
Redprice.sale (Львів)
17 041 грн.
← купити
Музичний центр Panasonic SC-PMX94EG-K
Semtech.com.ua (Луцьк)
17 044 грн.
← купити
Музичний центр Panasonic SC-PMX94EG-K
Rozetka.ua (Київ)
19 298 грн.
← купити
Музичний центр Panasonic SC-PMX94EG-S
Redprice.sale (Львів)
15 692 грн.
← купити
Музичний центр Panasonic SC-PMX94EG-K
Tomdom.in.ua (Львів)
17 047 грн.
← купити
Музичний центр Panasonic SC-PMX94EG-S
Tomdom.in.ua (Львів)
15 698 грн.
← купити
Музичний центр Panasonic SC-PMX94EG-K
Saren.com.ua (Львів)
17 048 грн.
← купити
Музичний центр Panasonic SC-PMX94EG-S
Saren.com.ua (Львів)
15 699 грн.
← купити
Музичний центр Panasonic SC-PMX94EG-K
Timesport.com.ua (Львів)
17 038 грн.
← купити
Музичний центр Panasonic SC-PMX94EG-S
Timesport.com.ua (Львів)
15 689 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Panasonic SC-PMX94EG, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Panasonic SC-PMX94EG. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Panasonic SC-PMX94EG у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія