шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Panasonic SC-TMAX45

Ціни34Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити аудіосистема Panasonic SC-TMAX45 за ціною від 11694 грн.
Відео 4Фото 12

Характеристики та опис Panasonic SC-TMAX45

Вага (кг): 12; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 650х280x315; Автономне живлення: акумулятор; Світлові ефекти; ЖК екран; Виходи: mini-Jack (3.5 мм); інструментальний; під мікрофон; оптичний; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Фазоінвертор; Кількість смуг: 2; Діапазони тюнера: Потужність системи (Вт): 1000
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
2.0
Носії
USB-порт
Потужність системи
1000 Вт
Інтерфейси
Bluetooth v5.0
Додатково
караоке
Автономне живлення
акумулятор
Габарити (ВхШхГ)
650х280x315 мм
Вага
12 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 11 694  до 23 094 грн.
Акустична система Panasonic SC-TMAX45GSK
Portativ.ua (Київ)
19 999 грн.
← купити
Аудіосистема Panasonic SC-TMAX45GSK
Panashop.com.ua (Київ)
17 299 грн.
← купити
Музичний центр Panasonic SC-TMAX45GSK
Цифра (Київ)
18 071 грн.
← купити
Акустика Panasonic SC-TMAX45GSK (SC-TMAX45GSK)
Stls.store (Київ)
← купити
Panasonic SC-TMAX45GSK
Mallprix.com (Київ)
18 167 грн.
← купити
Музичний центр PANASONIC SC-TMAX45GSK
Tendo.com.ua (Київ)
17 977 грн.
← купити
Музичний центр PANASONIC SC-TMAX45GSK
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Моноблочна акустична система Panasonic SC-TMAX45GSK
Denika.ua (Харків)
18 359 грн.
← купити
Моноблочна акустична система Panasonic SC-TMAX45
Lanota.com.ua (Львів)
15 499 грн.
← купити
Panasonic Power Audio Sc-Tmax45 Чорний (SCTMAX45EK)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
20 502 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Panasonic SC-TMAX45, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Panasonic SC-TMAX45. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Panasonic SC-TMAX45 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія