шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити ПНБ / тепловізор Pard Ocelot 256-19 за ціною від 35000 грн.
Відео 1Фото 9

Характеристики та опис Pard Ocelot 256-19

Вага (г): 420; Габарити (мм): 180x65x40; Час безперервної роботи (год): 5; Джерело живлення: 1x18650; захист від пилу та води; вбудований відеорекордер; Кутове поле зору (°): 9.2;єктива (мм): 19; Діаметр об' Цифрове збільшення (x): 8; Оптичне збільшення (x): 3.2; Дальність виявлення (м): 900; Форм-фактор: приціл
Тип
тепловізор
Форм-фактор
приціл
Дальність виявлення
900 м
Оптичне збільшення
3.2 x
Діаметр об'єктива
19 мм
Кутове поле зору
9.2 °
Час безперервної роботи
5 год
Габарити
180x65x40 мм
Вага
420 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  33000 грн.    до  44000 грн.

від 35 000  до 41 500 грн.
Тепловізійний приціл Pard Ocelot 256-19 (256x192, 900 м, 19 мм, NETD 25 мК)
Teleskopi.com.ua (Київ)
41 500 грн.
← купити
Тепловізійний приціл Pard Ocelot 256-19 (80425)
One-click.com.ua (Дніпро)
40 448 грн.
← купити
Тепловізійний приціл Pard Ocelot 256-19 (19 мм, 256х192, 900 м)
Ohotashop.com.ua (Запоріжжя)
37 900 грн.
← купити
Тепловізійний приціл Pard Ocelot 256-19 (19 мм, 256х192, 900 м)
Clever-market.com.ua (Одеса)
35 000 грн.
← купити
Тепловізійний приціл Pard Ocelot 256-19 (256x192, 900 м, 19 мм, NETD
Rozetka.ua (Київ)
37 300 грн.
← купити
Тепловізійний приціл Pard Ocelot 256-19 (19 мм, 256х192, 900 м)
Rozetka.ua (Київ)
36 960 грн.
← купити
Тепловізійний приціл Pard Ocelot 256-19 (19 мм, 256х192, 900 метрів)
Rozetka.ua (Київ)
38 669 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Pard Ocelot 256-19, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пнб / тепловізор Pard Ocelot 256-19. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пнб / тепловізор Pard Ocelot 256-19 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія