шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити ПНБ / тепловізор Pard Pantera 480-35 за ціною від 61000 грн.
Відео 1Фото 6

Характеристики та опис Pard Pantera 480-35

Вага (г): 600; Габарити (мм): 352x93x82; Час безперервної роботи (год): 6; Джерело живлення: 1x18650; захист від пилу та води; вбудований відеорекордер; Кутове поле зору (°): 7.1;єктива (мм): 35; Діаметр об' Цифрове збільшення (x): 8; Оптичне збільшення (x): 2.3; Дальність виявлення (м): 1800; Форм-фактор: приціл
Тип
тепловізор
Форм-фактор
приціл
Дальність виявлення
1800 м
Оптичне збільшення
2.3 x
Діаметр об'єктива
35 мм
Кутове поле зору
7.1 °
Час безперервної роботи
6 год
Габарити
352x93x82 мм
Вага
600 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 61 000  до 68 113 грн.
Тепловізійний приціл Pard Pantera 480-35 (480х360, 1800 м, 35 мм, NETD 20 мК)
Teleskopi.com.ua (Київ)
66 400 грн.
← купити
Тепловізійний приціл Pard Pantera 480-35 (80429)
One-click.com.ua (Дніпро)
68 113 грн.
← купити
Тепловізійний приціл Pard Pantera 480-35 (35 мм, 480х360, 1800 м)
Ohotashop.com.ua (Запоріжжя)
← купити
Тепловізійний приціл Pard Pantera 480-35 (35 мм, 480х360, 1800 м)
Clever-market.com.ua (Одеса)
61 000 грн.
← купити
Тепловизионный прицел Pard Pantera 480-35 (480х360, 1800 м, 35 мм, NETD
Rozetka.ua (Київ)
62 600 грн.
← купити
Тепловізійний приціл Pard Pantera 480-35 (35 мм, 480х360, 1800 м)
Rozetka.ua (Київ)
66 220 грн.
← купити
Тепловізійний приціл Pard Pantera 480-35 (35 мм, 480х360, 1800 м)
Rozetka.ua (Київ)
65 985 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Pard Pantera 480-35, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пнб / тепловізор Pard Pantera 480-35. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пнб / тепловізор Pard Pantera 480-35 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія