шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни54Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити візочок Peg Perego Selfie за ціною від 9254 грн.
Відео 13Фото 15

Характеристики та опис Peg Perego Selfie

Вага в зборі (кг): 6.4; Ширина сидіння (см): 35; Розміри (складена) (см): 62x52x41; Ширина шасі (см): 52; Розміри (розкладена) (см): 89x52x107; Максимальне навантаження (кг): 17; Колеса: поліуретанові повнотілі; Поворотні колеса; Матеріал рами: алюміній; Можливість встановлення автокрісла; Точок опори: 4
Колір
Конструкція
прогулянкова
Механізм складання
книжка
Амортизація
пружинна
Встановлення автокрісла
Поворотні колеса
Комплектація
прогулянковий блок
відділення для покупок
Максимальне навантаження
17 кг
Розміри (розкладена) (ДхШхВ)
89x52x107 см
Вага (в зборі)
6.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 9 254  до 12 399 грн.
Коляска Peg-Perego компактна Selfie Mon Amour Рожеве золото (IP22000000BA36DX19)
Stls.store (Київ)
9 990 грн.
← купити
Коляска Peg-Perego Selfie Grafic Gold графічне золото (IP22000000AB50RO01) IP22000000AB50RO01
Itbox.ua (Київ)
9 342 грн.
← купити
Коляска Peg-Perego Selfie Grafic Gold графічне золото (IP22000000AB50RO01) IP22000000AB50RO01
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Прогулянкова компактна коляска Peg-Perego Selfie Grafic Gold, золотий з чорним (IP22000000AB50RO01)
MAUDAU (Київ)
9 989 грн.
← купити
Коляска прогулянкова Peg Perego Selfie Blue Shine (синя) IP22000000RO51
Mir-Avtokresel.com.ua (Київ)
9 900 грн.
← купити
Peg-Perego Selfie Grafic Gold SelfieGraficGold
COMFY.ua (Київ)
← купити
Прогулянкова компактна коляска Peg-Perego Selfie Grafic Gold Графічне золото (IP22000000AB50RO01)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска Peg-Perego Selfie 500 Вишукано-коричневий із смужкою (IP22000000GS53SQ53)
Stls.store (Київ)
10 990 грн.
← купити
Коляска Peg-Perego Selfie Blue Shine Синій (IP22000000RO51)
Stls.store (Київ)
← купити
Коляска Peg-Perego Selfie Grafic Gold Графічне золото (IP22000000AB50RO01)
Stls.store (Київ)
← купити
Коляска Peg-Perego Selfie Jaguars Чорний з тропічним малюнком (IP22000000JL24RO01)
Stls.store (Київ)
← купити
Коляска Peg-Perego Selfie Mon Amour рожеве золото (IP22000000BA36DX19) IP22000000BA36DX19
Itbox.ua (Київ)
← купити
Коляска Peg-Perego Selfie Jaguars чорна з тропічним малюнком (IP22000000JL24RO01) IP22000000JL24RO01
Itbox.ua (Київ)
9 254 грн.
← купити
Коляска Peg-Perego Selfie компактна Blue Shine (синя) (IP22000000RO51) IP22000000RO51
Itbox.ua (Київ)
9 393 грн.
← купити
Коляска Peg-Perego Selfie Mon Amour рожеве золото (IP22000000BA36DX19) IP22000000BA36DX19
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Прогулянкова компактна коляска Peg-Perego Selfie Mon Amour, рожевий (IP22000000BA36DX19)
MAUDAU (Київ)
← купити
Прогулянкова компактна коляска Peg-Perego Selfie Jaguars, зелений з чорним (IP22000000JL24RO01)
MAUDAU (Київ)
9 899 грн.
← купити
Коляска компактна Peg-Perego Selfie Blue Shine, синя (IP22000000RO51)
MAUDAU (Київ)
← купити
Коляска компактна Peg-Perego Selfie 500, темно-коричневая (IP22000000GS53SQ53)
MAUDAU (Київ)
10 679 грн.
← купити
Коляска Peg-Perego Selfie Jaguars чорна з тропічним малюнком (IP22000000JL24RO01) IP22000000JL24RO01
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Коляска Peg-Perego Selfie компактна Blue Shine (синя) (IP22000000RO51) IP22000000RO51
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Коляска прогулянкова Peg Perego Selfie 500 (вишукано-коричнева зі смужкою) IP22000000GS53SQ53
Mir-Avtokresel.com.ua (Київ)
← купити
Коляска прогулянкова Peg Perego Selfie Grafic Gold (графічне золото) IP22000000AB50RO01
Mir-Avtokresel.com.ua (Київ)
← купити
Коляска прогулянкова Peg Perego Selfie Mon Amour (рожеве золото) IP22000000BA36DX19
Mir-Avtokresel.com.ua (Київ)
← купити
Коляска прогулянкова Peg Perego Selfie Jaguars (чорна з тропічним малюнком) IP22000000JL24RO01
Mir-Avtokresel.com.ua (Київ)
← купити
Peg-Perego Selfie Blue Shine SelfieBlueShine
COMFY.ua (Київ)
← купити
Peg-Perego Selfie 500 (IP22000000GS53SQ53) Selfie500(IP22000000GS53SQ53)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Peg-Perego Selfie Jaguars (черная с тропическим рисунком) SelfieJaguars(чернаястропическимрисунком)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Peg-Perego Selfie Mon Amour (IP22000000BA36DX19) SelfieMonAmour(IP22000000BA36DX19)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Прогулянкова компактна коляска Peg-Perego Selfie Jaguars Чорна з тропічним малюнком (IP22000000JL24RO01)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Прогулянкова компактна коляска Peg-Perego Selfie Mon Amour Рожеве золото (IP22000000BA36DX19)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска компактна Peg-Perego Selfie 500 Коричнева (8005475424445)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска Peg-Perego Selfie Blue Shine компактна Синя (8005475424339)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска Peg-Perego Selfie Grafic Gold графічне золото (IP22000000AB50RO01)
Rozetka.ua (Київ)
10 534 грн.
← купити
Коляска Peg-Perego Selfie Mon Amour рожеве золото (IP22000000BA36DX19)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска Peg-Perego Selfie компактна Blue Shine (синя) (IP22000000RO51)
Rozetka.ua (Київ)
10 594 грн.
← купити
Коляска Peg-Perego Selfie Jaguars чорна з тропічним малюнком (IP22000000JL24RO01)
Rozetka.ua (Київ)
10 437 грн.
← купити
Коляска Peg-Perego Selfie Grafic Gold графічне золото [100522]
Rozetka.ua (Київ)
11 619 грн.
← купити
Коляска Peg-Perego Selfie Jaguars чорна з тропічним малюнком [100523]
Rozetka.ua (Київ)
11 511 грн.
← купити
Коляска Peg-Perego Selfie Mon Amour рожеве золото [100524]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска Peg-Perego Selfie компактна Shine [100557]
Rozetka.ua (Київ)
11 712 грн.
← купити
Коляска Peg-Perego Selfie Jaguars чорна з тропічним малюнком (IP22000000JL24RO01) Peg-Perego IP22000000JL24RO01 1021224
Rozetka.ua (Київ)
12 215 грн.
← купити
Коляска Peg-Perego Selfie компактна Blue Shine (синя) (IP22000000RO51) Peg-Perego IP22000000RO51 1021262
Rozetka.ua (Київ)
12 399 грн.
← купити
Коляска Peg-Perego Selfie Mon Amour рожеве золото (IP22000000BA36DX19) Peg-Perego IP22000000BA36DX19 1021229
Rozetka.ua (Київ)
12 331 грн.
← купити
Коляска Peg-Perego Selfie Grafic Gold графічне золото (IP22000000AB50RO01) Peg-Perego IP22000000AB50RO01 1021217
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска Peg-Perego Selfie компактна Blue Shine (синя) (IP22000000RO51)
Rozetka.ua (Київ)
11 284 грн.
← купити
Коляска Peg-Perego Selfie Mon Amour рожеве золото (IP22000000BA36DX19)
Rozetka.ua (Київ)
11 228 грн.
← купити
Коляска Peg-Perego Selfie Jaguars чорна з тропічним малюнком (IP22000000JL24RO01)
Rozetka.ua (Київ)
11 116 грн.
← купити
Коляска Peg-Perego Selfie Grafic Gold графічне золото (IP22000000AB50RO01)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска прогулянкова Peg-Perego Selfie, Blue Shine
Rozetka.ua (Київ)
10 210 грн.
← купити
Коляска прогулянкова Peg-Perego Selfie, Jaguars
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска прогулянкова Peg-Perego Selfie, Grafic Gold
Rozetka.ua (Київ)
10 300 грн.
← купити
Коляска прогулянкова Peg-Perego Selfie, Mon Amour
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коляска прогулянкова Peg-Perego Selfie, 500
Rozetka.ua (Київ)
11 330 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Peg Perego Selfie, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: візочок Peg Perego Selfie. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на візочок Peg Perego Selfie у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія