шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Perla Leo PBZ6902 за ціною від 3052 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Perla Leo PBZ6902

Гарантія виробника: 5 років; Країна походження бренду: Чехія; Висота змішувача (мм): 366; пофарбований: чорний; Покриття корпусу: хром; Діаметр підключення: G 1/2"; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Запірний клапан: керамічний; Висота струменя (мм): 252
Колір
Призначення
для кухні
для фільтрування питної води
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
дугоподібний
Поворотний
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
хром
чорний
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2800 грн.    до  3800 грн.

від 3 052  до 3 819 грн.
Змішувач для кухні Perla Leo чорний PBZ6902B під фільтровану воду
Santechshara.ua (Київ)
3 704 грн.
← купити
Perla Perla Leo Black PBZ6902B
Венкон (Київ)
3 730 грн.
← купити
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води PERLA Leo хром латунь PBZ6902
Drop.ua (Київ)
3 052 грн.
← купити
Змішувач для кухні PERLA LEO / чорний / підключення до фільтра (PBZ6902B)
Wellgood.com.ua (Київ)
3 819 грн.
← купити
Змішувач для кухні Perla Leo хром PBZ6902 під фільтровану воду
Santechshara.ua (Київ)
3 294 грн.
← купити
Perla Perla Leo Chrome PBZ6902
Венкон (Київ)
3 317 грн.
← купити
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води PERLA Leo чорний латунь PBZ6902B
Drop.ua (Київ)
3 420 грн.
← купити
Змішувач для кухні PERLA LEO / хром / підключення до фільтра (PBZ6902)
Wellgood.com.ua (Київ)
3 396 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Perla Leo PBZ6902, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Perla Leo PBZ6902. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Perla Leo PBZ6902 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія