шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Миска / напувалка Petkit EverSweet Max

Ціни93Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити миска / напувалка Petkit EverSweet Max за ціною від 3299 грн.
Відео 7Фото 11

Характеристики та опис Petkit EverSweet Max

Вага (кг): 1.2; Розміри (см): 26.5x17.1x19.1; Джерело живлення: акумулятор; Фільтрація води; Датчик руху; Керування зі смартфона: Bluetooth;єм контейнера (л): 3; Об' Тип: смарт поїлка-фонтан
Колір
Типсмарт поїлка-фонтан
Характеристики
Об'єм контейнера3 л
Функції та можливості
Керування зі смартфонаBluetooth
Вбудована камера
Датчик руху / на відстані 10 см /
Фільтрація води
Загальні характеристики
Джерело живленняакумулятор / 5000 mAh /
Розміри26.5x17.1x19.1 см
Вага1.2 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4600 грн.    до  6250 грн.

від 3 299  до 9 054 грн.
Petkit Поїлки для тварин Petkit EverSweet Max
MTA.ua (Київ)
4 199 грн.
← купити
Petkit P4115
Mallprix.com (Київ)
3 889 грн.
← купити
Поїлка Petkit Eversweet Max 2 White P4116 UVC
Moyo.ua (Київ)
3 299 грн.
← купити
Автоматична поїлка Petkit Eversweet Max (P4115) Eversweet Max (P4115)
Denika.ua (Харків)
3 743 грн.
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max Smart Pet Drinking Fountain White (P4115) (P4115)
Техно Їжак (Київ)
4 399 грн.
← купити
Універсальний посуд для тварин Petkit Поїлка Eversweet MAX 2 White (P4116 UVC) P4116 UVC
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet MAX 2 White P4116 (UVC) (P4116 UVC) UA P4116 UVC
Sota.store (Київ)
← купити
Універсальний посуд для тварин Petkit Поїлка Eversweet MAX 2 White (P4116 UVC) P4116 UVC
Itbox.ua (Київ)
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet MAX 2 White (P4116 UVC) P4116 UVC
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Поїлка для тварин Petkit Eversweet Max Smart Pet Drinking Fountai P4115 White
Touch (Дніпро)
3 649 грн.
← купити
Petkit PETKIT Eversweet Max Smart Pet Drinking Fountain UVC Pump (P4115-UVC) p4115-uvc
Kvshop.com.ua (Київ)
4 377 грн.
← купити
Поїлка Petkit Eversweet MAX Smart Pet Drinking Fountain White (P4115)
Кібернетики (Київ)
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max - UVC pump (P4115-UVC)
Rozetka.ua (Київ)
5 753 грн.
← купити
Petkit Поїлки для тварин Petkit Eversweet Max UVC pump White (P4115-UVC)
MTA.ua (Київ)
← купити
Petkit Поїлки для тварин Petkit Eversweet Max 2 - 100 Smart Pet Drinking Fountain White
MTA.ua (Київ)
← купити
Petkit Поїлки для тварин Petkit Eversweet Max 2 - 100 - UVC pump Smart Pet Drinking Fountain White
MTA.ua (Київ)
4 599 грн.
← купити
Petkit P4116 UVC
Mallprix.com (Київ)
← купити
Поїлка для тварин Petkit Eversweet Max 2 (P4116)
Touch (Дніпро)
3 999 грн.
← купити
Поїлка для тварин Petkit Eversweet Max UVC (P4115-UVC)
Touch (Дніпро)
4 349 грн.
← купити
Поїлка для тварин Petkit Eversweet Max 2 UVC (P4116-UVC)
Touch (Дніпро)
4 429 грн.
← купити
Petkit PETKIT Eversweet Max 2 Smart Pet Drinking Fountain UVC Pump (P4116-UVC) p4116-uvc
Kvshop.com.ua (Київ)
4 777 грн.
← купити
Petkit PETKIT Eversweet Max 2 Smart Pet Drinking Fountain (P4116) p4116
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Petkit PETKIT Eversweet Max Smart Pet Drinking Fountain (P4115) p4115
Kvshop.com.ua (Київ)
3 777 грн.
← купити
Поїлка Petkit Eversweet MAX 2 White P4116 (UVC)
Кібернетики (Київ)
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max 2 - 100 Smart Pet Drinking Fountain (P4116)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max 2 - 100 - UVC pump Smart Pet Drinking Fountain (P4116-UVC)
Rozetka.ua (Київ)
6 338 грн.
← купити
PETKIT Eversweet Max Smart Pet Drinking Fountain - Смарт-поїлка бездротова для домашніх тварин 26,5х17,1х19,1 см (6975069302
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-поїлка для котів та собак Petkit Eversweet Max Smart Pet Drinking Fountain, 3 л
Rozetka.ua (Київ)
4 883 грн.
← купити
Фонтан-поїлка для котів та собак Petkit Eversweet Max 2 UVC, 3 л
Rozetka.ua (Київ)
6 152 грн.
← купити
Поїлка-фонтан для собак та котів Petkit Eversweet Max UVC, 3 л
Rozetka.ua (Київ)
5 581 грн.
← купити
Фонтан-поїлка для котів та собак Petkit Eversweet Max 2, 3 л
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Поїлка Eversweet Max Smart Pet Drinking Fountain (Petkit)
Rozetka.ua (Київ)
5 700 грн.
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max - UVC pump (P4115-UVC)
Rozetka.ua (Київ)
6 510 грн.
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max 2 - 100 - UVC pump Smart Pet Drinking Fountain (P4116-UVC)
Rozetka.ua (Київ)
7 180 грн.
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max 2 - 100 Smart Pet Drinking Fountain (P4116)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max Smart Pet Drinking Fountain (P4115)
Rozetka.ua (Київ)
5 616 грн.
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max 2 - 100 - UVC pump Smart Pet Drinking Fountain (P4116-UVC)
Rozetka.ua (Київ)
7 072 грн.
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max 2 - 100 Smart Pet Drinking Fountain (P4116)
Rozetka.ua (Київ)
6 422 грн.
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max - UVC pump (P4115-UVC)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Розумна поїлка PETKIT Eversweet Max 2 UVC-стерилізація White (р.171 191 265 мм)
Rozetka.ua (Київ)
5 899 грн.
← купити
Розумна поїлка PETKIT Eversweet Max - UVC UVC-стерилізація Білий (р.265 171 191 мм)
Rozetka.ua (Київ)
5 599 грн.
← купити
Розумна поїлка PETKIT Eversweet Max 2 Сенсорна подача White (р.265 171 191 мм)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Розумна поїлка PETKIT Eversweet Max бездротова 3 л біла (р.171 191 265 мм)
Rozetka.ua (Київ)
5 099 грн.
← купити
Поїлка PETKIT P4115 Eversweet MAX
Rozetka.ua (Київ)
4 510 грн.
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max Smart Pet Drinking Fountain
Rozetka.ua (Київ)
8 051 грн.
← купити
Смарт-поїлка Petkit Eversweet Max Smart Pet Drinking Fountain White (P4115) ( ABS (без BPA), нержавіюча сталь ) 23013
Rozetka.ua (Київ)
5 455 грн.
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max Smart Pet Drinking Fountain (P4115)
Rozetka.ua (Київ)
4 759 грн.
← купити
Поїлка для тварин Petkit Eversweet Max UVC (P4115-UVC) [159037]
Rozetka.ua (Київ)
5 199 грн.
← купити
Поїлка для тварин Petkit Eversweet Max 2 UVC (P4116-UVC) [159038]
Rozetka.ua (Київ)
5 299 грн.
← купити
Поїлка для тварин Petkit Eversweet Max 2 (P4116) [159036]
Rozetka.ua (Київ)
4 799 грн.
← купити
Поїлка для тварин Petkit Eversweet Max Smart Pet Drinking Fountai P4115 White [122383]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max Smart Pet Drinking Fountain (CT-W3)
Rozetka.ua (Київ)
5 398 грн.
← купити
Автоматична поїлка Petkit Eversweet Max (P4115)
Rozetka.ua (Київ)
4 230 грн.
← купити
Поїлка PETKIT P4115 Eversweet MAX
Rozetka.ua (Київ)
5 015 грн.
← купити
Фонтан Petkit Eversweet Max (Eversweet Max)
Rozetka.ua (Київ)
7 049 грн.
← купити
Розумна напувалка для тварин PETKIT Eversweet Max 2 100 UVC pump Smart Pet Drinking Fountain 3л White (P4116-UVC)
Rozetka.ua (Київ)
6 020 грн.
← купити
Розумна поїлка для тварин PETKIT Eversweet Max UVC pump 3л White (P4115-UVC)
Rozetka.ua (Київ)
5 470 грн.
← купити
Розумна напувалка для тварин PETKIT Eversweet Max 2 100 Smart Pet Drinking Fountain 3л White (P4116)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Розумна поїлка для тварин PETKIT Eversweet Max Smart Pet Drinking Fountain 3л White (CT-W3)
Rozetka.ua (Київ)
4 870 грн.
← купити
Універсальний посуд для тварин Petkit Поїлка Eversweet MAX 2 White (P4116 UVC) (345464)
Rozetka.ua (Київ)
4 734 грн.
← купити
Смарт-поїлка Petkit Eversweet Max Smart Pet Drinking Fountain White (P4115) ( ABS (без BPA), нержавіюча сталь )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max Smart Pet Drinking Fountain (P4115)
Rozetka.ua (Київ)
7 197 грн.
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max - UVC pump (P4115-UVC)
Rozetka.ua (Київ)
8 218 грн.
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max 2 - 100 Smart Pet Drinking Fountain (P4116)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max 2 - 100 - UVC pump Smart Pet Drinking Fountain (P4116-UVC)
Rozetka.ua (Київ)
9 054 грн.
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max Smart Pet Drinking Fountain (P4115)
Rozetka.ua (Київ)
6 219 грн.
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max - UVC pump (P4115-UVC)
Rozetka.ua (Київ)
7 102 грн.
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max 2 - 100 Smart Pet Drinking Fountain (P4116)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max 2 - 100 - UVC pump Smart Pet Drinking Fountain (P4116-UVC)
Rozetka.ua (Київ)
7 825 грн.
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max 2 - 100 Smart Pet Drinking Fountain
Rozetka.ua (Київ)
5 090 грн.
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max 2 - 100 - UVC pump Smart Pet Drinking Fountain
Rozetka.ua (Київ)
5 596 грн.
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max Smart Pet Drinking Fountain
Rozetka.ua (Київ)
4 473 грн.
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max - UVC pump
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автоматична поїлка PETKIT EverSweet Max 2 UVC pump Smart Pet Drinking Fountain (P4116-UVC)
Rozetka.ua (Київ)
4 849 грн.
← купити
Автоматична поїлка PETKIT EverSweet Max UVC pump (P4115-UVC)
Rozetka.ua (Київ)
5 649 грн.
← купити
Автоматическая поилка PETKIT EverSweet Max 2 Smart Pet Drinking Fountain (P4116)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автоматична поїлка PETKIT EverSweet Max Smart Pet Drinking Fountain (P4115)
Rozetka.ua (Київ)
4 949 грн.
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max - UVC pump
Rozetka.ua (Київ)
5 954 грн.
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max 2 - 100 Smart Pet Drinking Fountain
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max 2 - 100 - UVC pump Smart Pet Drinking Fountain
Rozetka.ua (Київ)
6 560 грн.
← купити
Поїлка Petkit Eversweet Max 2 White (P4116 UVC)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max - UVC pump
Rozetka.ua (Київ)
6 985 грн.
← купити
Поилка PETKIT Eversweet Max 2 - 100 Smart Pet Drinking Fountain
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Поилка PETKIT Eversweet Max Smart Pet Drinking Fountain
Rozetka.ua (Київ)
6 117 грн.
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max 2 - 100 - UVC pump Smart Pet Drinking Fountain
Rozetka.ua (Київ)
7 696 грн.
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max - UVC pump
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max 2 - 100 Smart Pet Drinking Fountain
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max 2 - 100 - UVC pump Smart Pet Drinking Fountain
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Розумна поїлка-фонтан PETKIT Eversweet Max Smart Pet Drinking Fountain
Rozetka.ua (Київ)
5 038 грн.
← купити
Універсальний посуд для тварин Petkit Поїлка Eversweet MAX 2 White (P4116 UVC)
Rozetka.ua (Київ)
4 694 грн.
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max 2 - 100 - UVC pump Smart Pet Drinking Fountain (P4116-UVC)
Rozetka.ua (Київ)
8 534 грн.
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max - UVC pump (P4115-UVC)
Rozetka.ua (Київ)
7 745 грн.
← купити
Поїлка PETKIT Eversweet Max 2 - 100 Smart Pet Drinking Fountain (P4116)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Petkit EverSweet Max, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: миска / напувалка Petkit EverSweet Max. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на миска / напувалка Petkit EverSweet Max у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія