шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Насадка для зубної щітки Philips Sonicare Sensitive HX6052

Ціни57Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити насадка для зубної щітки Philips Sonicare Sensitive HX6052 за ціною від 649 грн.
Відео 2Фото 8

Характеристики та опис Philips Sonicare Sensitive HX6052

Сумісність: Philips Sonicare; Індикатор зношення насадки; щоденне чищення (2D); Технологія чищення: звукова; Вид насадки: овальна для чутливих зубів; Кількість насадок (шт.): 2; Призначення: для зубної щітки
Призначення
для зубної щітки
Кількість насадок
2 шт.
Вид насадки
овальна для чутливих зубів
Технологія чищення
звукова
Застосування
щоденне чищення (2D)
Індикатор зношення насадки
Сумісність
Philips Sonicare
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 649  до 962 грн.
Насадки для зубних щіток Philips Sonicare Sensitive HX6052/07
Зубні-щітки.укр (Київ)
699 грн.
← купити
Насадка для зубної щітки Philips Sonicare S2 Sensitive HX6052/87 White 2шт
Touch (Дніпро)
849 грн.
← купити
Насадки для зубної щітки Philips HX6052/87 Sensitive
АЛЛО (Київ)
899 грн.
← купити
Насадки для звукової зубної щітки Philips Sonicare HX6052/87 Sensitive
Цифра (Київ)
878 грн.
← купити
Насадки для звукової зубної щітки Philips Sonicare HX6052/87 Sensitive
Stls.store (Київ)
887 грн.
← купити
Philips HX6052/87
Mallprix.com (Київ)
814 грн.
← купити
Насадка для зубної щітки Philips Sonicare S2 Sensitive (HX6052/87) (White) HX6052/87
Jabko.ua (Львів)
← купити
Насадки для зубної щітки Philips HX6052/87 Sonicare Sensitive (2 шт)
Skay.ua (Одеса)
← купити
Насадки для зубної щітки PHILIPS Sonicare HX6052/88 Sensitive
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Насадка для зубної щітки Philips HX6052/87
Click.ua (Київ)
← купити
Насадки для зубної щітки PHILIPS HX6052/87
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Насадка для електричної зубної щітки Philips Sonicare S2 Sensitive White HX6052/87
Golstar.com.ua (Київ)
830 грн.
← купити
Насадка для електричної зубної щітки Philips Sonicare S2 Sensitive White HX6052/87
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Насадка для зубної щітки Philips HX6052/87
ШО (Київ)
840 грн.
← купити
Насадка для зубної щітки Philips HX6052/87
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Насадка для зубної щітки Philips HX6052/88
Itbox.ua (Київ)
← купити
Насадки для зубної щітки PHILIPS Sonicare HX6052/87 Sensitive
Citrus.ua (Київ)
← купити
Насадка для зубної щітки Philips Sonicare HX6052/87 Sensitive
Tehnomarket.ua (Вінниця)
879 грн.
← купити
Насадка для електричної зубної щітки Philips Sonicare S2 Sensitive White HX6052/87
Tv-mir.com.ua (Київ)
948 грн.
← купити
Насадка для електричної зубної щітки Philips Sonicare Sensitive HX6052/88
Foroom.com.ua (Київ)
895 грн.
← купити
Philips Sonicare HX6052/88 Sensitive SonicareHX6052/88Sensitive
COMFY.ua (Київ)
← купити
Philips Насадка для електричної зубної щітки Philips HX6052/87 насадки Sensitive 2 шт
MTA.ua (Київ)
← купити
Philips HX6052/88
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Насадка для зубної щітки Philips HX6052/87
Кібернетики (Київ)
← купити
Змінні насадки для електричної звукової зубної щітки PHILIPS Sonicare Sensitive HX6052/88, 2 шт
Eva.ua (Київ)
← купити
Philips Насадки для звукової зубної щітки Sonicare HX6052/87 Sensitive E-HX6052/87
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Насадки для зубної щітки PHILIPS Sonicare HX6052/88 Sensitive
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Philips Sonicare Sensitive HX6052/87 змінні головки для зубної щітки 2 кс
Notino.ua (Київ)
720 грн.
← купити
Насадки для зубних щіток Philips Sonicare S2 Sensitive HX6052/10
Зубні-щітки.укр (Київ)
649 грн.
← купити
Насадки для зубної щітки Philips Sonicare HX6052/88 Sensitive
АЛЛО (Київ)
← купити
Насадки для звукової зубної щітки Philips Sonicare HX6052/88 Sensitive
Цифра (Київ)
862 грн.
← купити
Насадки для звукової зубної щітки Philips Sonicare HX6052/88 Sensitive
Stls.store (Київ)
871 грн.
← купити
Philips HX6052/88
Mallprix.com (Київ)
← купити
Насадка для зубної щітки Philips Sonicare S2 Sensitive (HX6052/88) (Black) HX6052/88
Jabko.ua (Львів)
← купити
Насадки для зубної щітки Philips HX6052/88 Sonicare Sensitive (2 шт)
Skay.ua (Одеса)
← купити
Насадки для зубної щітки PHILIPS Sonicare HX6052/87 Sensitive
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Насадка для зубної щітки Philips HX6052/88
Click.ua (Київ)
← купити
Насадки для зубної щітки PHILIPS HX6052/88
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Насадка для зубної щітки Philips HX6052/88
ШО (Київ)
← купити
Насадка для зубної щітки Philips HX6052/88
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Насадка для зубної щітки Philips HX6052/87
Itbox.ua (Київ)
← купити
Насадки для зубної щітки PHILIPS Sonicare HX6052/88 Sensitive
Citrus.ua (Київ)
← купити
Насадка для електричної зубної щітки Philips Sonicare Sensitive HX6052/88
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Насадка для електричної зубної щітки Philips Sonicare S2 Sensitive White HX6052/87
Foroom.com.ua (Київ)
← купити
Philips Sonicare HX6052/87 Sensitive SonicareHX6052/87Sensitive
COMFY.ua (Київ)
← купити
Philips Насадка для електричної зубної щітки Philips Sonicare Sensitive 2 шт (HX6052/88)
MTA.ua (Київ)
← купити
Philips PHILIPS HX6052/87 Sensitive 2 шт
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Насадка для зубної щітки Philips HX6052/87 (2 шт) (7086865) YC-7086865
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
962 грн.
← купити
Насадка для зубної щітки Philips HX6052/87
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
961 грн.
← купити
Насадка для зубної щітки Philips Sonicare Sensitive HX6052/88 (2 шт) (7162816) YC-7162816
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Philips Насадки для звукової зубної щітки Philips Sonicare HX6052/88 Sensitive E-HX6052/88
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Насадка для зубної щітки Philips HX6052/88
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
930 грн.
← купити
Змінні насадки для електричної звукової зубної щітки PHILIPS Sonicare Sensitive HX6052/87, 2 шт
Eva.ua (Київ)
← купити
Насадка для зубної щітки Philips Sonicare HX6052/88 Sensitive
Кібернетики (Київ)
← купити
Насадка для зубної щітки Philips Sonicare HX6052/87 Sensitive
Кібернетики (Київ)
← купити
Насадки для зубної щітки PHILIPS Sonicare HX6052/87 Sensitive
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Philips Sonicare Sensitive HX6052/88 змінні головки для зубної щітки 2 кс
Notino.ua (Київ)
765 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Philips Sonicare Sensitive HX6052, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: насадка для зубної щітки Philips Sonicare Sensitive HX6052. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на насадка для зубної щітки Philips Sonicare Sensitive HX6052 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія