шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити намет Pinguin Gemini 150 за ціною від 10040 грн.
Відео 2Фото 13

Характеристики та опис Pinguin Gemini 150

Тримісна трекінгова намет, призначена для використання в особливо складних експедиційних і високогірних кліматичних умовах. Вже давно добре зарекомендувала себе планування з подвійним входом, тамбуром і купольної конструкцією при своїй зовнішній компактності забезпечує просторе та комфортне розміщення туристів. Дно намету має дуже хорошу водостійкість - 10000 мм. вод.ст.
Колір
Призначення
трекінговий
Кількість місць
2 / 2+1 /
Сезонність
весна/осінь
літо
Вага
3.6 кг
Форма корпуса
напівсфера
Матеріал тенту
поліестер
Матеріал дна
нейлон
Зовнішні розміри
310x220x125 см
Внутрішні розміри
150x220x120 см
Розмір у чохлі
50x17x17 см
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 10 040  до 15 438 грн.
Намет Pinguin Gemini 150 / green (157246)
Extreme-point.com.ua (Київ)
10 881 грн.
← купити
Намет Pinguin Gemini 150
Mirtovara.com.ua (Київ)
10 040 грн.
← купити
Намет Pinguin Gemini 150 Green (PNG 111)
One-click.com.ua (Дніпро)
10 190 грн.
← купити
Намет тримісний Pinguin Gemini 150 Green (PNG 111) PNG 111
Bagfactory.com.ua (Київ)
← купити
Намет Pinguin Gemini 150 (1033-PNG 111)
MAUDAU (Київ)
← купити
Намет Pinguin Gemini 150 Green зелений
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Палатка Pinguin Gemini 150 green (100025031)
Rozetka.ua (Київ)
10 902 грн.
← купити
Намет Pinguin Gemini 150 2-3 Green
Rozetka.ua (Київ)
15 438 грн.
← купити
Намет Pinguin Gemini 150 (1033-PNG 111)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Намет Pinguin Gemini 150 Зелений
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Pinguin Gemini 150, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: намет Pinguin Gemini 150. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на намет Pinguin Gemini 150 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія