шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Pixus (тип пристрою)
ноутбук

Каталог /

Ноутбук Pixus LINK 15 [Link 16/256]

Конфігурації і ціни 23Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити ноутбук Pixus LINK 15 (Link 16/256) за ціною від 18499 грн.
Відео 2Фото 14

Серия Pixus LINK 15

Модифікації Pixus LINK 15 2
Где купить? [Link 16/256]
Характеристики [Link 16/256]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Processor N-series
Тактова частота
1 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
256 ГБ
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
360x230x23 мм
Вага
1.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  16500 грн.    до  21000 грн.

від 18 499  до 20 377 грн.
Pixus Ноутбук Pixus Link 16/256GB Gray
MTA.ua (Київ)
19 499 грн.
← купити
Ноутбук Pixus Link Gray (4897058531800) Link Gray (4897058531800)
Denika.ua (Харків)
19 693 грн.
← купити
Ноутбук Pixus Link 16/256GB Gray
Soho.com.ua (Київ)
19 519 грн.
← купити
Ноутбук Pixus Link Gray 16/256Gb (4897058531800) UA UCRF
Techno-kym.com.ua (Київ)
18 720 грн.
← купити
Ноутбук Pixus Link 16/256GB Gray (4897058531800)
Justbuy.com.ua (Київ)
18 639 грн.
← купити
Ноутбук Pixus Link 16/256Гб, N100, 15,6' IPS (Windows 11 Pro) (4897058531800)
Titan.ua (Львів)
18 499 грн.
← купити
Ноутбук Pixus Link (4897058531800) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
19 619 грн.
← купити
Pixus Link 16/256GB Gray (4897058531800)
Tehnomart.com (Київ)
19 347 грн.
← купити
Ноутбук Pixus Link Gray 16/256Gb (4897058531800) UA UCRF
MAUDAU (Київ)
20 232 грн.
← купити
Pixus Link 16/256GB Gray (4897058531800) Ультрабук Link 16/256GB Gray (4897058531800)
Kvshop.com.ua (Київ)
20 377 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Pixus Link 16/256, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Pixus LINK 15 (Link 16/256). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Pixus LINK 15 (Link 16/256) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія