шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Pixus (тип пристрою)
ноутбук

Каталог /

Ноутбук Pixus LINK 15 [Link 8/256]

Конфігурації і ціни 23Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити ноутбук Pixus LINK 15 (Link 8/256) за ціною від 19384 грн.
Відео 2Фото 14

Серия Pixus LINK 15

Модифікації Pixus LINK 15 2
Характеристики [Link 8/256]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Processor N-series
Тактова частота
1 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
8 ГБ
Ємність накопичувача
256 ГБ
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
360x230x23 мм
Вага
1.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  17000 грн.    до  22000 грн.

від 19 384  до 21 377 грн.
Pixus Ноутбук Pixus Link 16/512GB Gray
MTA.ua (Київ)
20 499 грн.
← купити
Ноутбук Pixus Link 16/512GB Gray (4897058531961) Link 16/512GB Gray (4897058531961)
Denika.ua (Харків)
20 712 грн.
← купити
Ноутбук Pixus Link 16/512GB Gray
Soho.com.ua (Київ)
20 579 грн.
← купити
Ноутбук Pixus Link Gray 16/512Gb (4897058531961) UA UCRF
Techno-kym.com.ua (Київ)
20 238 грн.
← купити
Ноутбук Pixus Link 16/512Гб, N100, 15,6' IPS (Windows 11 Pro) (4897058531961)
Titan.ua (Львів)
19 999 грн.
← купити
Ноутбук Pixus Link 16/512GB Gray (4897058531961)
Tv-mir.com.ua (Київ)
21 105 грн.
← купити
Ноутбук Pixus Link Gray UA
Sota.store (Київ)
19 384 грн.
← купити
Pixus Link 16/512GB Gray (4897058531961)
Tehnomart.com (Київ)
20 366 грн.
← купити
Pixus Link (4897058531961) 4897058531961
Kvshop.com.ua (Київ)
21 377 грн.
← купити
Ноутбук Pixus Link Gray (4897058531961) UA 4897058531961
Sota.store (Київ)
20 404 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Pixus Link 8/256, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Pixus LINK 15 (Link 8/256). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Pixus LINK 15 (Link 8/256) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія