шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни29Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Platinum ZS86 за ціною від 1886 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Platinum ZS86

Гарантія виробника: 1 рік; Країна походження бренду: Китай; Висота змішувача (мм): 390; Покриття корпусу: пофарбований: чорний, графіт; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Запірний клапан: керамічний; Висота струменя (мм): 165; Висувний (знімний); Форма: дугоподібний
Колір
Призначення
для кухні
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
дугоподібний
Висувний (знімний)
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь / SUS 201 /
Покриття корпусу
чорний, графіт
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 886  до 2 875 грн.
Змішувач для кухні із висувною лійкою PLATINUM ZS86 чорний нержавіюча сталь PLS-A41133
Drop.ua (Київ)
2 255 грн.
← купити
Смеситель для кухни с выдвижным изливом Platinum Водопад ZS86 черный SP000041133
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
1 984 грн.
← купити
Platinum под мойку "Водопад" ZS86 (black) подмойку\"Водопад\"ZS86(black)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні з висувним виливом Platinum Водоспад ZS86 чорний
MAUDAU (Київ)
1 985 грн.
← купити
Змішувач кухонний Platinum ZS86 "Водоспад" Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні із висувною лійкою PLATINUM ZS85 графіт нержавіюча сталь PLS-A41134
Drop.ua (Київ)
2 614 грн.
← купити
Смеситель для кухни с выдвижным изливом Platinum Водопад ZS85 графит SP000041134
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
2 300 грн.
← купити
Platinum под мойку "Водопад" ZS85 подмойку\"Водопад\"ZS85
COMFY.ua (Київ)
2 615 грн.
← купити
Змішувач для кухні з висувним виливом Platinum Водоспад ZS85 графіт
MAUDAU (Київ)
2 301 грн.
← купити
Змішувач під мийку "Водоспад" ZS86 Platinum (black)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Platinum ZS86, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Platinum ZS86. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Platinum ZS86 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія