шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни53Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити диктофон Plaud Note Pro за ціною від 9899 грн.
Відео 6Фото 12

Характеристики та опис Plaud Note Pro

Вага (г): 30; Габарити (мм): 86x54x3; Джерело живлення: акумулятор Li-Ion; РК дисплей; керування зі смартфона;ютера; підключення до комп' мітки запису; голосова активація запису; зміна якості запису; Функції та можливості: зміна чутливості мікрофону; Максимальний час запису: 50; Макс. якість запису (WAV): 1536 Кбіт/с
Типдиктофон
Вбудована пам'ять64 Гб
Запис
Тип мікрофонастерео
Мікрофонвбудований / 4 MEMS + 1 VPU /
Формат записуWAV
Макс. якість запису (WAV)1536 Кбіт/с
Максимальний час запису50 год
Функції та можливостізміна чутливості мікрофону
зміна якості запису
голосова активація запису
мітки запису
Додатково
Додаткові можливостіпідключення до комп'ютера
керування зі смартфона / Bluetooth, Wi-Fi /
Інше
РК дисплей / AMOLED 0.95" /
Джерело живленняакумулятор Li-Ion / 500 mAh /
Габарити (ВхШхТ)86x54x3 мм
Вага30 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 9 899  до 15 049 грн.
Диктофон Plaud AI Note Pro Silver (PN0300-SI) PN0300-SI
Click.ua (Київ)
11 899 грн.
← купити
Диктофон Plaud Note Pro Срібний PN0300-SI
АЛЛО (Київ)
← купити
Цифровий диктофон PLAUD Note Pro AI (Silver) (PN0300-SI) PN0300-SI
Jabko.ua (Львів)
11 849 грн.
← купити
Диктофон Plaud Note Pro Silver (PN0300-SI)
Touch (Дніпро)
11 699 грн.
← купити
Цифровий диктофон PLAUD NoteProBlack (PN0300-BL) PN0300-BL
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Цифровий диктофон PLAUD NoteProBlack (PN0300-BL) PN0300-BL
Itbox.ua (Київ)
← купити
Цифровий диктофон PLAUD Note Pro Silver (PN0300-SI)
Easybay.com.ua (Київ)
10 701 грн.
← купити
Цифровий диктофон Plaud.AI Note Pro ChatGPT Empowered AI Voice Recorder Black (PN0300-BL) PN0300-BL
Skay.ua (Одеса)
← купити
Plaud.AI Note Pro Silver (PN0300-SI) NoteProSilver(PN0300-SI)
COMFY.ua (Київ)
← купити
PLAUD Note Pro Black (PN0300-BL)
Mobileplanet.ua (Одеса)
11 719 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Plaud Note Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диктофон Plaud Note Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диктофон Plaud Note Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія