шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни73Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити електронна книга PocketBook Verse Pro Color за ціною від 8311 грн.
Відео 7Фото 7

Характеристики та опис PocketBook Verse Pro Color

Вага (г): 182; Розміри (мм): 108x156x7.6; Матеріал корпуса: пластик; Захист від пилу та води: IPX8; Ємність батареї (мАгод): 2100; USB-C; Bluetooth: Bluetooth v 5.4; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); ОС: Linux; акселерометр; голосове читання; аудіоплеєр; браузер; Мультимедіа: словник; Інші формати: MP3, MP3.zip, OGG, OGG.zip, M4A, M4B
Колір
Типелектронна книга
Дисплей6 "
1448x1072 пікс. / 300 ppi, 150 ppi у кольоровому режимі /
папероподібний (E Ink Kaleido 3)
кольоровий / 4096 кольорів, 16 відтінків сірого /
сенсорний дисплей
підсвічування / SMARTlight /
Управління кнопками
Формати та мультимедіа
Формати електронних книгACSM, AZW, AZW3, CBR, CBZ, CHM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB (DRM), EPUB, FB2 / FB2.ZIP, HTM, HTML, MOBI, PDF (DRM), PDF, PRC, RTF, TXT /
Формати фото/відеоJPEG, BMP, PNG, TIFF
Інші форматиMP3, MP3.zip, OGG, OGG.zip, M4A, M4B
Мультимедіасловник
браузер
аудіоплеєр
голосове читання
акселерометр
Апаратна частина
Операційна системаLinux / 4.9.56 /
Частота процесора1.8 ГГц / 4 ядра /
Оперативна пам'ять (RAM)1 ГБ
Вбудована пам'ять16 ГБ
Передача даних
Передача данихWi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth v 5.4
USB-C
Інше
Ємність батареї2100 мАгод
Захист від пилу та водиIPX8
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхТ)108x156x7.6 мм
Вага182 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 8 311  до 12 275 грн.
Електронна книга PocketBook PB634K3 Verse Pro Color (PB634K3-1-CIS) Stormy Sea PB634K3-1-CIS
Artline.ua (Київ)
9 299 грн.
← купити
Електронна книга PocketBook 634K3 Verse Pro Color Stormy Sea (PB634K3-1-CIS) PB634K3-1-CIS
Click.ua (Київ)
← купити
Електронна книга Pocketbook 634K3 Verse Pro Color, StormySea (PB634K3-1-CIS) PB634K3-1-CIS
Itbox.ua (Київ)
← купити
Електронна книга POCKETBOOK Verse Pro Color PB634K3 Stormy Sea (PB634K3-1-CIS) PB634K3-1-CIS
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Електронна книга з підсвічуванням PocketBook 634K3 Verse Pro Color StormySea (PB634K3-1-CIS, PB634K3-1-WW) PB634K3-1-CIS, PB
Openshop.ua (Київ)
← купити
Електронна книга PocketBook 634K3 Verse Pro Color Stormy Sea (PB634K3-1-CIS) PB634K3-1-CIS
ШО (Київ)
← купити
Електронна книга PocketBook 634K Verse Pro Color Stormy Sea (PB634K3-1-CIS)
Цифра (Київ)
← купити
Електронна книга PocketBook 634K Verse Pro Color Stormy Sea (PB634K3-1-CIS)
Stls.store (Київ)
← купити
Електронна книга PocketBook 634K3 Verse Pro Color Stormy Sea (PB634K3-1-CIS) PB634K3-1-CIS
Moyo.ua (Київ)
← купити
Pocketbook PB634K3-1-CIS
Mallprix.com (Київ)
8 548 грн.
← купити
Електронна книга PocketBook Verse Pro Color (PB634K3-1-CIS) Stormy Sea Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Електронна книга PocketBook 634 Verse Pro Color Stormy Sea (PB634K3-1-CIS, PB634K3-1-WW)
Touch (Дніпро)
8 699 грн.
← купити
Електронна книга PocketBook 634K3 Verse Pro Color Stormy Sea (PB634K3-1-CIS) PB634K3-1-CIS
Skay.ua (Одеса)
← купити
Електронна книга Pocketbook 634K3 Verse Pro Color, StormySea (PB634K3-1-CIS) PB634K3-1-CIS
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Електронна книга з підсвічуванням PocketBook 634K3 Verse Pro Color StormySea (PB634K3-1-CIS, PB634K3-1-WW)
Redprice.sale (Львів)
9 255 грн.
← купити
Електронна книга PocketBook 634K3 Verse Pro Color StormySea (PB634K3-1-WW) PB634K3-1-WW
Sota.store (Київ)
8 667 грн.
← купити
PocketBook 634 Verse Pro Color Stormy Sea (PB634K3-1-CIS) 634VerseProColorStormySea(PB634K3-1-CIS)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Електронна книжка PocketBook Verse Pro Color (PB634K3) Stormy Sea PB634K3-1-CIS
Comtrading.ua (Київ)
← купити
PocketBook 634K3 Verse Pro Color, StormySea (PB634K3-1-CIS) PB634K3-1-CIS
Luckylink.kiev.ua (Київ)
8 811 грн.
← купити
Электронная книга Pocketbook 634K3 Verse Pro Color, StormySea (PB634K3-1-CIS)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Електронна книга Pocketbook 634K3 Verse Pro Color, StormySea (PB634K3-1-CIS)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Pocketbook PB634K3-1-CIS — Електронна книжка PocketBook Verse Pro Color (PB634K3) Stormy Sea
Comtrade.ua (Київ)
8 311 грн.
← купити
Електронна книга Pocketbook 634K3 Verse Pro Color, StormySea (PB634K3-1-CIS) (PB634K3-1-CIS)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Електронна книга PocketBook 634K3 Verse Pro Color, Stormy Sea (PB634K3-1-CIS)
ТЕХНОточка (Київ)
9 175 грн.
← купити
PocketBook 634K3 Verse Pro Color, StormySea (PB634K3-1-CIS)
Tehnomart.com (Київ)
8 552 грн.
← купити
Електронна книга з підсвічуванням PocketBook 634K3 Verse Pro Color, StormySea (PB634K3-1-WW)
Smartmag.biz.ua (Львів)
8 752 грн.
← купити
Електронна книга PocketBook 634K3 Verse Pro Color Stormy Sea (PB634K3-1-CIS)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Електронна книга з підсвічуванням PocketBook 634K3 Verse Pro Color StormySea (PB634K3-1-CIS, PB634K3-1-WW)
Semtech.com.ua (Луцьк)
8 959 грн.
← купити
Електронна книга PocketBook 634K3 Verse Pro Color Stormy Sea (PB634K3-1-CIS)
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
Електронна книга PocketBook 634k3 Verse Pro Color Stormy Sea (pb634k3-1-cis)
Tviy-Dim.com (Київ)
9 211 грн.
← купити
Електронна книга PocketBook Verse Pro Color (PB634K3-1-CIS) Stormy Sea PB634K3-1-CIS
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Електронна книга з підсвічуванням PocketBook 634K3 Verse Pro Color StormySea (PB634K3-1-CIS, PB634K3-1-WW) 634K3 Verse Pro C
Denika.ua (Харків)
← купити
Електронна книга PocketBook 634K3 Verse Pro Color Stormy Sea (PB634K3-1-CIS) PB634K3-1-CIS
icom.net.ua (Київ)
← купити
Електронна книга Pocketbook Verse Pro Color Stormy Sea (PB634K3-1-CIS) PB634K3-1-CIS
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Електронна книга PocketBook 634K3 Verse Pro Color, StormySea (PB634K3-1-CIS)
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 688 грн.
← купити
Електронна книга Pocketbook 634K3 Verse Pro Color, StormySea (PB634K3-1-CIS)
MAUDAU (Київ)
10 109 грн.
← купити
PocketBook Електронна книга PocketBook 634 Verse Pro Color Stormy Sea (PB634K3-1-CIS)
MTA.ua (Київ)
← купити
PocketBook 634K3 Verse Pro Color Stormy Sea (PB634K3-1-CIS) pb634k3-1-cis
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Електронна книжка PocketBook Verse Pro Color (PB634K3) Stormy Sea 875647
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Електронна книга PocketBook Verse Pro Color Stormy Sea (PB634K3-1-CIS)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електронна книга з підсвічуванням PocketBook 634K3 Verse Pro Color StormySea (PB634K3-1-CIS, PB634K3-1-WW)
Tomdom.in.ua (Львів)
9 261 грн.
← купити
Електронна книга з підсвічуванням PocketBook 634K3 Verse Pro Color StormySea (PB634K3-1-CIS, PB634K3-1-WW)
Timesport.com.ua (Львів)
9 252 грн.
← купити
Електронна книга з підсвічуванням PocketBook 634K3 Verse Pro Color StormySea (PB634K3-1-CIS, PB634K3-1-WW)
Timesport.com.ua (Львів)
8 953 грн.
← купити
Електронна книга з підсвічуванням PocketBook 634K3 Verse Pro Color StormySea (PB634K3-1-CIS, PB634K3-1-WW)
Redprice.sale (Львів)
8 956 грн.
← купити
Електронна книга з підсвічуванням PocketBook 634K3 Verse Pro Color StormySea (PB634K3-1-CIS, PB634K3-1-WW)
Tomdom.in.ua (Львів)
8 962 грн.
← купити
Електронна книга з підсвічуванням PocketBook Verse Pro Color Stormy Sea (PB634K3-1-WW-B)
Timesport.com.ua (Львів)
10 310 грн.
← купити
Електронна книга з підсвічуванням PocketBook 634K3 Verse Pro Color StormySea (PB634K3-1-CIS, PB634K3-1-WW)
Saren.com.ua (Львів)
9 300 грн.
← купити
PocketBook Електронна книга 634K3 Verse Pro Color, Stormy Sea E-PB634K3-1-CIS
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Електронна книга PocketBook 634K3 Verse Pro Color Stormy Sea (PB634K3-1-CIS)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електронна книга PocketBook 634 Verse Pro Color Stormy Sea (PB634K3-1-CIS)
Rozetka.ua (Київ)
9 569 грн.
← купити
Електронна книга PocketBook 634K3 Verse Pro Color, StormySea (PB634K3-1-CIS)
Rozetka.ua (Київ)
9 799 грн.
← купити
Електронна книга Pocketbook 634K3 Verse Pro Color, StormySea
Rozetka.ua (Київ)
11 019 грн.
← купити
Електронна книга PocketBook 634K3 Verse Pro Color Stormy Sea (PB634K3-1-CIS)
Rozetka.ua (Київ)
9 960 грн.
← купити
Електронна книга Pocketbook 634K3 Verse Pro Color для кольорового читання та навчання
Rozetka.ua (Київ)
9 728 грн.
← купити
Електронна книга PocketBook 634 Verse Pro Color Stormy Sea (PB634K3-1-CIS, PB634K3-1-WW) [114266]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електронна книга PocketBook 634K3 Verse Pro Color, Stormy Sea (PB634K3-1-CIS)
Rozetka.ua (Київ)
9 810 грн.
← купити
Електронна книга Pocketbook 634 Verse Pro Color Stormy Sea (PB634K3-1-CIS)
Rozetka.ua (Київ)
9 650 грн.
← купити
Електронна книга PocketBook 634K3 Verse Pro Color, StormySea (PB634K3-1-CIS)
Rozetka.ua (Київ)
9 867 грн.
← купити
Електронна книга Pocketbook 634K3 Verse Pro Color, StormySea (PB634K3-1-CIS)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електронна книга PocketBook Verse Pro Color 6" E-Ink 2100 mAh Stormy Sea (PB634K3-1-CIS)
Rozetka.ua (Київ)
11 256 грн.
← купити
Електронна книга з підсвічуванням PocketBook 634K3 Verse Pro Color StormySea (PB634K3-1-CIS, PB634K3-1-WW)
Rozetka.ua (Київ)
9 764 грн.
← купити
Електронна книга PocketBook Verse Pro Color 6'' PB634K3 2100mAh Stormy Sea (PB634K3-1-CIS)
Rozetka.ua (Київ)
10 620 грн.
← купити
Електронна книга Pocketbook 634K3 Verse Pro Color, StormySea (PB634K3-1-CIS)
Rozetka.ua (Київ)
10 082 грн.
← купити
Електронна книга PocketBook 634K3 Verse Pro Color Stormy Sea (PB634K3-1-CIS)
Rozetka.ua (Київ)
11 624 грн.
← купити
Електронна книга PocketBook 634K3 Verse Pro Color Stormy Sea (PB634K3-1-CIS)
Rozetka.ua (Київ)
11 531 грн.
← купити
Електронна книга PocketBook 634K3 Verse Pro Color Stormy Sea (PB634K3-1-CIS) чорно-блакитний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електронна книга Pocketbook 634K3 Verse Pro Color, StormySea (PB634K3-1-CIS) PocketBook PB634K3-1-CIS 916071
Rozetka.ua (Київ)
12 275 грн.
← купити
Електронна книга Pocketbook 634K3 Verse Pro Color, Stormy Sea (PB634K3-1-CIS)
Rozetka.ua (Київ)
9 949 грн.
← купити
Електронна книга PocketBook 634K3 Verse Pro Color Stormy Sea (PB634K3-1-CIS)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електронна книга Pocketbook 634K3 Verse Pro Color, StormySea (PB634K3-1-CIS)
Rozetka.ua (Київ)
9 948 грн.
← купити
Електронна книга PocketBook Verse Pro Color 6" E-Ink 2100 mAh Stormy Sea (PB634K3-1-CIS)
Rozetka.ua (Київ)
10 623 грн.
← купити
Електронна книга Pocketbook 634K3 Verse Pro Color, StormySea (PB634K3-1-CIS)
Rozetka.ua (Київ)
9 888 грн.
← купити
Електронна книга з підсвічуванням PocketBook 634K3 Verse Pro Color StormySea (PB634K3-1-CIS, PB634K3-1-WW)
Rozetka.ua (Київ)
10 555 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати PocketBook Verse Pro Color, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електронна книга PocketBook Verse Pro Color. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електронна книга PocketBook Verse Pro Color у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія