шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Фотокамера миттєвого друку Polaroid Now+ Generation 3

Ціни69Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити фотокамера миттєвого друку Polaroid Now+ Generation 3 за ціною від 6204 грн.
Відео 3Фото 15

Характеристики та опис Polaroid Now+ Generation 3

Вага (г): 448; Габарити (мм): 150x112x94; Джерело живлення: акумулятор; Розмір знімків: 88x107 мм; Тип: аналогова
Колір
Тип
аналогова
Розмір знімків
88x107 мм
Джерело живлення
акумулятор
Габарити
150x112x94 мм
Вага
448 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7000 грн.    до  10500 грн.

від 6 204  до 13 149 грн.
Polaroid Камера миттєвого друку Polaroid Now + Gen 3 Black (009160)
MTA.ua (Київ)
7 299 грн.
← купити
Polaroid Now + Gen 3 Black (9160)
Megadom.net (Дніпро)
6 999 грн.
← купити
Фотокамера миттєвого друку Polaroid Now + Gen 3 Black (9160) 9160
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
6 899 грн.
← купити
Фотокамера Polaroid Now+ Gen 3 (Coral) 009162
Jabko.ua (Львів)
8 399 грн.
← купити
Фотокамера моментального друку Polaroid Now+ Gen 3 Black (009160)
Touch (Дніпро)
9 999 грн.
← купити
Фотокамера миттєвого друку Polaroid Now + Gen 3 Black (009160)
Redprice.sale (Львів)
6 599 грн.
← купити
Фотоапарат POLAROID Now+ Generation 3 White (9161) 9161
FOXTROT.UA (Київ)
9 599 грн.
← купити
Камера моментального друку Polaroid Now + Gen 3 Black (9160)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Фотокамера миттєвого друку Polaroid Now+ Gen 3 - Black (009160)
NewTime.ua (Київ)
7 999 грн.
← купити
Камера миттєвого друку Polaroid Now + Gen 3 Black (009160)
Soho.com.ua (Київ)
7 509 грн.
← купити
Polaroid Now+ Gen 3, чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 204 грн.
← купити
Фотокамера миттєвого друку Polaroid Now + Gen 3 Black (009160)
Smartmag.biz.ua (Львів)
7 070 грн.
← купити
Фотоапарат Polaroid Now+ Gen 3 White + Color Film Bundle (8 photos)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Фотокамера миттєвого друку Polaroid Now+ Gen 3 Black (009160) 009160
Sota.store (Київ)
8 415 грн.
← купити
Фотокамера миттєвого друку Polaroid Now + Gen 3 White (009161)
Zhuk.ua (Київ)
8 411 грн.
← купити
Polaroid Now+ Generation 3 - White (9161) Now+Generation3-White(9161)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Polaroid Now + Gen 3 White (009161)
Mobileplanet.ua (Одеса)
8 653 грн.
← купити
Фотокамера моментального друку Polaroid Now + Gen 3 Black (009160)
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 560 грн.
← купити
Фотокамера миттєвого друку Polaroid Now + Gen 3 Black (009160)
Semtech.com.ua (Луцьк)
6 602 грн.
← купити
Фотоапарат Polaroid Now+ Gen 3 Black + Color Film Bundle (8 photos) (6575)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Фотоапарат Polaroid Now+ Gen 3 Coral FACKPOLGEN+COR
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
9 578 грн.
← купити
Фотокамера моментального друку Polaroid Now + Gen 3 White (009161)
MAUDAU (Київ)
8 932 грн.
← купити
Polaroid Now + Gen 3 White (009161) Фотоапарат Now + Gen 3 White (009161)
Kvshop.com.ua (Київ)
8 477 грн.
← купити
Фотокамера моментального друку Polaroid Now + Gen 3 White (009161) NW65545
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
8 426 грн.
← купити
Камера моментального друку Polaroid Now+ Generation 3 Black + Color Film Bundle (8 photos) (006575)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Polaroid Камера миттєвого друку Polaroid Now + Gen 3 White (009161)
MTA.ua (Київ)
7 899 грн.
← купити
Фотокамера Polaroid Now+ Gen 3 (White) 009161
Jabko.ua (Львів)
← купити
Фотокамера моментального друку Polaroid Now+ Gen 3 Coral (009162)
Touch (Дніпро)
← купити
Фотокамера миттєвого друку Polaroid Now + Gen 3 Black (009160)
Tomdom.in.ua (Львів)
6 605 грн.
← купити
Фотокамера миттєвого друку Polaroid Now + Gen 3 Black (009160)
Saren.com.ua (Львів)
6 606 грн.
← купити
Фотоапарат POLAROID Now+ Gen 3 Coral (9162) 9162
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Фотоапарат POLAROID Now+ Generation 3 Black (9160) 9160
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Фотоапарат POLAROID Now+ Gen 3 + Color Film Bundle 8 фото Black (6575) 6575
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Фотоапарат POLAROID Now+ Gen 3 + Color Film Bundle 8 фото White (6576) 6576
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Фотокамера миттєвого друку Polaroid Now + Gen 3 Coral (009162)
Redprice.sale (Львів)
← купити
Фотокамера миттєвого друку Polaroid Now + Gen 3 White (009161)
Redprice.sale (Львів)
6 802 грн.
← купити
Камера моментального друку Polaroid Now + Gen 3 White (9161)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Камера моментального друку Polaroid Now + Gen 3 White + Color Film Bundle (8 photos) (6576)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Фотокамера миттєвого друку Polaroid Now + Gen 3 White (009161)
Smartmag.biz.ua (Львів)
7 717 грн.
← купити
Камера моментального друку Polaroid Now + Gen 3 Black + Color Film Bundle (8 photos) (6575)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Polaroid Now+ Gen 3, помаранчевий
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 697 грн.
← купити
Polaroid Now+ Gen 3, білий комплект
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Чорний фотоапарат Polaroid NOW+ Gen 3 (електронна коробка)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 673 грн.
← купити
Фотоапарат Polaroid Now+ Gen 3 Black + Color Film Bundle (8 photos)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Фотоапарат Polaroid Now+ Generation 3 - Coral
Citrus.ua (Київ)
← купити
Фотокамера миттєвого друку Polaroid Now + Gen 3 Black (009160)
Timesport.com.ua (Львів)
6 596 грн.
← купити
Фотокамера моментального друку Polaroid Now + Gen 3 White (009161)
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 700 грн.
← купити
Фотоапарат Polaroid Now+ Generation 3 - White
Citrus.ua (Київ)
← купити
Камера моментального друку Polaroid Now + Gen 3 Coral (009162)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Фотоапарат Polaroid Now+ Gen 3 White + Color Film Bundle (8 photos) (6576)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Фотоапарат Polaroid Now+ Gen 3 - Coral (009162)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Фотоапарат Polaroid Now+ Gen 3 - White (9161)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Фотоапарат Polaroid Now+ Gen 3 white FACKPOLGEN+WH
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
← купити
Фотоапарат Polaroid Now+ Gen 3 black FACKPOLGEN+BL
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
← купити
Polaroid Now+ Gen 3 Black + Color Film Bundle (8 photos) (6575) Now+Gen3Black+ColorFilmBundle(8photos)(6575)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Polaroid Now+ Gen 3 White + Color Film Bundle (8 photos) (6576) Now+Gen3White+ColorFilmBundle(8photos)(6576)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Polaroid Now+ Generation 3 - Coral (9162) Now+Generation3-Coral(9162)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Polaroid Now+ Generation 3 - Black (9160) Now+Generation3-Black(9160)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Фотоапарат Polaroid Now+ Gen 3 - Black (9160)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Polaroid Now + Gen 3 Black (009160) Фотоапарат Now + Gen 3 Black (009160)
Kvshop.com.ua (Київ)
7 777 грн.
← купити
Камера моментального друку Polaroid Now+ Generation 3 White + Color Film Bundle (8 photos) (006576)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Камера моментального друку Polaroid Now+ Generation 3 Coral (009162)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Камера моментального друку Polaroid Now+ Generation 3 White (009161)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фотоапарат Polaroid Now + Gen 3 White (009161)
Rozetka.ua (Київ)
9 951 грн.
← купити
Фотокамера моментального друку Polaroid Now + Gen 3 Coral (009162) [131262]
Rozetka.ua (Київ)
12 599 грн.
← купити
Фотокамера моментального друку Polaroid Now + Gen 3 White (009161) [131263]
Rozetka.ua (Київ)
8 549 грн.
← купити
Фотокамера моментального друку Polaroid Now+ Gen 3 Black (009160) [131260]
Rozetka.ua (Київ)
13 149 грн.
← купити
Фотокамера моментального друку Polaroid Now + Gen 3 White (009161)
Rozetka.ua (Київ)
10 873 грн.
← купити
Фотокамера миттєвого друку Polaroid Now + Gen 3 Black (9160)
Rozetka.ua (Київ)
7 450 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Polaroid Now+ Generation 3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фотокамера миттєвого друку Polaroid Now+ Generation 3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фотокамера миттєвого друку Polaroid Now+ Generation 3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія