шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне8Аксесуари
Купити квадрокоптер (дрон) Potensic Atom 2 за ціною від 22499 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Potensic Atom 2

Вага (г): 249; Розміри (мм): 300x242x58; Підсвічування корпуса; Ємність акумулятора (Агод): 2.23; Складана конструкція; Гвинти (шт.): 4; Тип двигуна: безколекторний; Джерело живлення пульта ДУ: акумулятор; Частота передачі відео: 2.4 та 5 GHz (Wi-Fi); Частота управління: 2.4 GHz; Радіус дії (м): 10000
Макс. час польоту
32 хв
Тип камери
вбудована
Зйомка Ultra HD (4K)
4608x2592 пікс. 30 к/с / до 80 Мбіт/с /
Пряма трансляція відео
/ 1080р /
Радіус дії
10000 м
Тип двигуна
безколекторний
Кількість гвинтів
4 шт. / DSDR23A-PPS /
Розміри
300x242x58 мм
Вага
249 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 22 499  до 32 999 грн.
POTENSIC APM2530121
Mallprix.com (Київ)
23 968 грн.
← купити
Дрон potensic Atom 2 (стандартний набір) (apm2530121)
Tviy-Dim.com (Київ)
29 999 грн.
← купити
POTENSIC Atom 2 (стандартний набір) (APM2530121) Atom2(стандартнийнабір)(APM2530121)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Дрон POTENSIC Atom 2 (розширений набір) APM2530911
Comtrading.ua (Київ)
32 999 грн.
← купити
Квадрокоптер POTENSIC Atom 2 (розширений набір) (APM2530911) APM2530911
icom.net.ua (Київ)
25 996 грн.
← купити
Дрон POTENSIC Atom 2 (розширений набір) APM2530911
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
25 649 грн.
← купити
Квадрокоптер професійний Potensic ATOM 2 з камерою на 48 МП 3-Axis Gimbal до 10 км та 35 хв.
Rozetka.ua (Київ)
22 999 грн.
← купити
Дрон potensic Atom 2 (розширений набір) (apm2530911)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
POTENSIC Atom 2 (розширений набір) (APM2530911) Atom2(розширенийнабір)(APM2530911)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Дрон POTENSIC Atom 2 (стандартний набір) APM2530121
Comtrading.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Potensic Atom 2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: квадрокоптер (дрон) Potensic Atom 2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на квадрокоптер (дрон) Potensic Atom 2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія