шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити холодильник Prime Technics PSC 1645 B за ціною від 16705 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Prime Technics PSC 1645 B

Габарити (см): 169.5х59.5х57; Рівень шуму (дБ): 53; Морозилка: немає; Авторозморожування;єм холодильника (л): 300; Об' захист від перепадів напруги; Функції: захист від дітей; Кількість камер: 1;єм (л): 300; Загальний об' Тип: холодильна вітрина
Колір
Типхолодильна вітрина
Загальний об'єм300 л
Кількість камер1
Контурів охолодження1
Компресорів1
Функції та можливості
Функціїзахист від дітей
захист від перепадів напруги
Додатковоприховані ручки дверей
Холодильне відділення
Об'єм холодильної камери300 л
Полиць5 шт
Автоматичне розморожування
LED освітлення
Морозильне відділення
Морозильна камеранемає
Загальні характеристики
Управлінняповоротні перемикачі
Споживання енергії в рік950 кВт*год
Рівень шуму53 дБ
Габарити (ВхШхГ)169.5х59.5х57 см
Вага54 кг
Країна виробництваКитай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 16 705  до 18 499 грн.
Холодильник-вітрина PRIME TECHNICS PSC 1645 B
FOXTROT.UA (Київ)
18 499 грн.
← купити
Холодильна шафа-вітрина Prime Technics PSC 1645 B
Foroom.com.ua (Київ)
17 655 грн.
← купити
Холодильна витрина prime Technics psc 1645 b
Tviy-Dim.com (Київ)
17 672 грн.
← купити
Prime Technics PSC 1645 B PSC1645B
COMFY.ua (Київ)
← купити
Холодильна вітрина Prime Technics PSC 1645 B
Denika.ua (Харків)
← купити
Холодильник PRIME Technics PSC 1645 B
Eldom.com.ua (Київ)
17 711 грн.
← купити
Холодильна шафа-вітрина PRIME TECHNICS PSC 1645 B
ТЕХНОточка (Київ)
16 705 грн.
← купити
Холодильна витрина Prime Technics PSC 1645 B
Rozetka.ua (Київ)
17 237 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Prime Technics PSC 1645 B, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: холодильник Prime Technics PSC 1645 B. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на холодильник Prime Technics PSC 1645 B у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія