шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять PrologiX DDR4 Black 1x16GB [PRO16GB3600B4]

Конфігурації і ціни 80Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять PrologiX DDR4 Black 1x16GB (PRO16GB3600B4) за ціною від 5332 грн.
Фото 4

Серия PrologiX DDR4 Black 1x16GB

Модифікації PrologiX DDR4 Black 1x16GB 2
Где купить? [PRO16GB3600B4]
Характеристики [PRO16GB3600B4]
Колір
Об'єм пам'яті
1 x 16GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
3600 MT/s
Пропускна здатність
28800 МБ/с
Схема таймінгів
18-22-22
First Word Latency
10 нс
Робоча напруга
1.35 В
Тип охолодження
радіатор
Профіль планки
стандартний
Додатково
підтримка XMP
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5000 грн.    до  6750 грн.

від 5 332  до 7 343 грн.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3600 MHz Black Prologix (PRO16GB3600B4) PRO16GB3600B4
Itbox.ua (Київ)
5 441 грн.
← купити
Prologix 16 Gb DDR4 3600 MHz Black (PRO16GB3600B4)
Цифра (Київ)
5 332 грн.
← купити
Модуль пам'яті PROLOGIX 16GB DDR4 3600MHz Black (PRO16GB3600B4) PRO16GB3600B4
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Prologix PRO16GB3600B4
Mallprix.com (Київ)
5 702 грн.
← купити
Модуль пам'яті PrologiX 16 GB DDR4 3600 MHz Black (PRO16GB3600B4) 16 GB DDR4 3600 MHz Black (PRO16GB3600B4)
Denika.ua (Харків)
5 719 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3600 MHz Black Prologix (PRO16GB3600B4) PRO16GB3600B4
Comtrading.ua (Київ)
5 650 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3600 MHz Black Prologix (PRO16GB3600B4) PRO16GB3600B4
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3600 MHz Black Prologix (PRO16GB3600B4) PRO16GB3600B4
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3600 MHz Black Prologix (PRO16GB3600B4) PRO16GB3600B4
icom.net.ua (Київ)
← купити
Пам'ять для настільних комп'ютерів Prologix 16 GB DDR4 3600 MHz Black (PRO16GB3600B4)
Redprice.sale (Львів)
6 599 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати PrologiX PRO16GB3600B4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять PrologiX DDR4 Black 1x16GB (PRO16GB3600B4). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять PrologiX DDR4 Black 1x16GB (PRO16GB3600B4) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія