шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять PrologiX DDR5 Black 2x16GB [PRO32GB5600B5K]

Конфігурації і ціни 131Відгуки  Обговорення1Корисне2
Купити оперативна пам'ять PrologiX DDR5 Black 2x16GB (PRO32GB5600B5K) за ціною від 16218 грн.
Відео 1Фото 5

Серия PrologiX DDR5 Black 2x16GB

Модифікації PrologiX DDR5 Black 2x16GB 3
Где купить? [PRO32GB5600B5K]
Характеристики [PRO32GB5600B5K]
Колір
Об'єм пам'яті
2 х 16GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR5
Швидкість
5600 MT/s
Пропускна здатність
44800 МБ/с
Схема таймінгів
46-45-45
First Word Latency
16.43 нс
Робоча напруга
1.1 В
Тип охолодження
радіатор
Профіль планки
стандартний
Додатково
підтримка XMP
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  17000 грн.    до  21000 грн.

Огляд DDR5-6000 Prologix Black (PRO32GB6000B5K) об'ємом 32 ГБ: комплект опе
Огляд оперативної пам’яті Prologix DDR5 6000MHz 32GB
від 16 218  до 24 390 грн.
ОЗП Prologix DDR5 32GB (2x16GB) 5600Mhz Black (PRO32GB5600B5K) PRO32GB5600B5K
Telemart.ua (Київ)
20 323 грн.
← купити
Модуль пам`ятi DDR5 2x16GB/5600 Prologix Black (PRO32GB5600B5K) PRO32GB5600B5K
Click.ua (Київ)
18 876 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 5600 MHz Black Prologix (PRO32GB5600B5K) PRO32GB5600B5K
Itbox.ua (Київ)
← купити
Модуль пам`ятi DDR5 2x16GB/5600 Prologix Black (PRO32GB5600B5K)
Nkt.ua (Київ)
16 460 грн.
← купити
Prologix 32 Gb (2x16GB) DDR5 5600 MHz (PRO32GB5600B5K)
Цифра (Київ)
18 499 грн.
← купити
Prologix 32 Gb (2x16GB) DDR5 5600 MHz (PRO32GB5600B5K)
Stls.store (Київ)
← купити
Набір PROLOGIX 32 Gb DDR5 5600MHz Black (PRO32GB5600B5K) PRO32GB5600B5K
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Prologix PRO32GB5600B5K
Mallprix.com (Київ)
17 557 грн.
← купити
Оперативна памʼять Prologix Black DDR5 32GB 2x16GB 5600MHz (PRO32GB5600B5K) PRO32GB5600B5K
Jabko.ua (Львів)
17 740 грн.
← купити
Модуль пам'яті PrologiX 32 GB (2x16GB) DDR5 5600 MHz (PRO32GB5600B5K) 32 GB (2x16GB) DDR5 5600 MHz (PRO32GB5600B5K)
Denika.ua (Харків)
16 985 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати PrologiX PRO32GB5600B5K, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять PrologiX DDR5 Black 2x16GB (PRO32GB5600B5K). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять PrologiX DDR5 Black 2x16GB (PRO32GB5600B5K) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія