шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять PrologiX DDR5 Black 2x16GB [PRO32GB6000B5K]

Конфігурації і ціни 133Відгуки  Обговорення1Корисне2
Купити оперативна пам'ять PrologiX DDR5 Black 2x16GB (PRO32GB6000B5K) за ціною від 18045 грн.
Відео 1Фото 5

Серия PrologiX DDR5 Black 2x16GB

Модифікації PrologiX DDR5 Black 2x16GB 3
Где купить? [PRO32GB6000B5K]
Характеристики [PRO32GB6000B5K]
Колір
Об'єм пам'яті
2 х 16GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR5
Швидкість
6000 MT/s
Пропускна здатність
48000 МБ/с
Схема таймінгів
36-42-42
First Word Latency
12 нс
Робоча напруга
1.35 В
Тип охолодження
радіатор
Профіль планки
стандартний
Додатково
підтримка XMP
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  18500 грн.    до  23000 грн.
Patriot Memory Viper...
PVV532G600C3 0K
від 18 789 грн.
Lexar THOR DDR5 2x16GB
LD5U16G60C38 LG-RGD
від 18 433 грн.
Corsair Vengeance DD...
CMK32GX5M2E6 000Z36
від 18 962 грн.
Crucial Pro Overcloc...
CP2K16G60C36 U5B
від 16 775 грн.
CMK32GX5M2B6 400C32
від 18 900 грн.
PNY XLR8 Gaming DDR5...
MD32GK2D5600 036XR
від 19 764 грн.
PVVR532G620C 40K
від 21 240 грн.
Apacer NOX DDR5 2x16GB
AH5U32G60C51 2MBAA-2
від 17 499 грн.
CMK32GX5M2B6 400Z36
від 16 759 грн.
PVV532G640C3 2K
від 19 460 грн.
G.Skill Flare X5 DDR...
F5-6000J3636 F16GX2-FX5
від 18 079 грн.
Apacer Panther DDR5 ...
AH5U32G60C51 27BAA-2
від 20 809 грн.
F5-6400J3240 G16GX2-FX5
від 20 222 грн.
Lexar ARES Gen2 RGB ...
LD5U16G60C30 BR-RGD
від 19 999 грн.
CP2K16G64C38 U5B
від 15 796 грн.
Team Group T-Force D...
FF3D532G6400 HC40BDC01
від 18 706 грн.
Corsair Vengeance RG...
CMH32GX5M2E6 000C36
від 19 995 грн.
Lexar ARES DDR5 2x16GB
LD5U16G60C32 0A-RGD
від 19 922 грн.
PVV532G600C3 6K
від 18 959 грн.
Lexar THOR RGB DDR5 ...
LD5U16G60C38 BG-RGD
від 18 699 грн.
CMK32GX5M2B6 400Z32
від 20 799 грн.
Apacer Panther RGB D...
AH5U32G60C51 29BAA-2
від 19 714 грн.
CMH32GX5M2B6 000C40
від 16 599 грн.
A-Data Lancer Blade ...
AX5U6000C361 6G-DTLABBK
від 19 748 грн.
PVVR532G600C 30K
від 16 999 грн.
PVXR532G64C3 2KM
від 19 859 грн.
PVVR532G600C 36K
від 19 681 грн.
PVV532G620C4 0K
від 19 194 грн.
INTELIGENTES Re:sist...
IR5DFM2/32
від 17 155 грн.
CMH32GX5M2B6 000C38
від 22 706 грн.

Огляд DDR5-6000 Prologix Black (PRO32GB6000B5K) об'ємом 32 ГБ: комплект опе
Огляд оперативної пам’яті Prologix DDR5 6000MHz 32GB
від 18 045  до 27 101 грн.
ОЗП Prologix DDR5 32GB (2x16GB) 6000Mhz Black (PRO32GB6000B5K) PRO32GB6000B5K
Telemart.ua (Київ)
22 408 грн.
← купити
Модуль пам`ятi DDR5 2x16GB/6000 Prologix Black (PRO32GB6000B5K) PRO32GB6000B5K
Click.ua (Київ)
19 460 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 6000 MHz Black Prologix (PRO32GB6000B5K) PRO32GB6000B5K
Itbox.ua (Київ)
← купити
Модуль пам`ятi DDR5 2x16GB/6000 Prologix Black (PRO32GB6000B5K)
Nkt.ua (Київ)
18 213 грн.
← купити
Набір PROLOGIX 32Gb DDR5 6000MHz Black (PRO32GB6000B5K) PRO32GB6000B5K
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Prologix PRO32GB6000B5K
Mallprix.com (Київ)
18 722 грн.
← купити
Оперативна памʼять Prologix Black DDR5 32GB 2x16GB 6000MHz (PRO32GB6000B5K) PRO32GB6000B5K
Jabko.ua (Львів)
19 514 грн.
← купити
Модуль пам`ятi ddr5 2x16GB/6000 Prologix Black (pro32gb6000b5k)
Tviy-Dim.com (Київ)
19 270 грн.
← купити
Prologix 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz (PRO32GB6000B5K) PRO32GB6000B5K
Luckylink.kiev.ua (Київ)
18 045 грн.
← купити
ProLogix DDR5 2x16GB/6000 Black (PRO32GB6000B5K) DDR52x16GB/6000Black(PRO32GB6000B5K)
COMFY.ua (Київ)
19 959 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати PrologiX PRO32GB6000B5K, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять PrologiX DDR5 Black 2x16GB (PRO32GB6000B5K). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять PrologiX DDR5 Black 2x16GB (PRO32GB6000B5K) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія