шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Promate (тип)
мережевий ЗП GaN
сетевое + беспроводное ЗУ
бездротова зарядка
тільки для смарт годинників
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити зарядний пристрій Promate Voltrip-Duo за ціною від 159 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Promate Voltrip-Duo

індикатор роботи; Макс. потужність (USB) (Вт): 10;ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Макс. потужність (USB)
10 Вт
Функції та можливості
індикатор роботи
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 159  до 388 грн.
Promate Автомобільний адаптер для телефона Promate Voltrip-Duo 17W Black 2 USB (voltrip-duo.black)
MTA.ua (Київ)
339 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій PROMATE voltrip-duo.black
FOXTROT.UA (Київ)
299 грн.
← купити
Promate Voltrip-duo Black Voltrip-duoBlack
COMFY.ua (Київ)
159 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Promate Voltrip-Duo 17 Вт 2 USB White (voltrip-duo.white)
Zhuk.ua (Київ)
199 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Promate Voltrip-duo Black (voltrip-duo.black) voltrip-duo.black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Автомобильное зарядное устройство Promate Voltrip-Duo Black
АТЛ (Київ)
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Promate Voltrip-Duo 17 Вт 2 USB White (voltrip-duo.white)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автомобільний зарядний пристрій PROMATE voltrip-duo.white
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Promate Voltrip-duo White Voltrip-duoWhite
COMFY.ua (Київ)
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Promate Voltrip-Duo 17 Вт 2 USB Black (voltrip-duo.black)
Zhuk.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Promate Voltrip-Duo, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Promate Voltrip-Duo. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Promate Voltrip-Duo у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія