шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни84Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити мишка Proove Gaming Jester 8K за ціною від 2399 грн.
Відео 2Фото 15

Характеристики та опис Proove Gaming Jester 8K

знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Дисплей; Програмовані кнопки; Ресурс перемикачів: 80 млн натискань; Перемикачі (світчі): Kailh; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 4; Макс. частота опитування: 8000 Гц (0,125 мс); Роздільна здатність сенсора (DPI): 800 – 26000; Сенсор: PixArt 3395
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо / Bluetooth / провідна
Multi-Device
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
СенсорPixArt 3395
Роздільна здатність сенсора800 – 26000 DPI
Макс. частота опитування8000 Гц (0,125 мс)
Кількість кнопок4
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI / на дні корпуса /
Перемикачі (світчі)Kailh / Black Mamba /
Ресурс перемикачів80 млн натискань
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Програмовані кнопки
Дисплей
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Довжина кабелю1.5 м
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора500 мАг
Час роботи від акумулятора140 год
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Вага59 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2700 грн.    до  3600 грн.

від 2 399  до 4 479 грн.
Proove Мишка Proove Gaming Jester Black (WMJS00022001)
MTA.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Бездротова ігрова миша Proove Gaming Jester White (WMJS00022002)
АЛЛО (Київ)
← купити
Ігрова миша Proove Gaming Jester 8K (Black) (UA) WMJS00022001
Jabko.ua (Львів)
← купити
Миша Proove Jester 8K Black (WMJS00022001)
Touch (Дніпро)
2 399 грн.
← купити
Proove Gaming Jester Black (WMJS00022001)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Proove Gaming Jester 8K with Charging Dock black/purple (WMJSCD022016) WMJSCD022016
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 399 грн.
← купити
Миша Proove Gaming Jester 8K (WMJS00022002) White WMJS00022002
Vodafone.ua (Київ)
2 549 грн.
← купити
Миша ігрова Proove Gaming Jester 8K Bluetooth/Wireless White
Кібернетики (Київ)
← купити
Proove Gaming Jester White (WMJS00022002)
AKS.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша ігрова Proove Gaming Jester 8K Black (WMJS00022001) WMJS00022001
Skay.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Proove Gaming Jester 8K, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Proove Gaming Jester 8K. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Proove Gaming Jester 8K у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія