шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Proove X-Go

Ціни44Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити навушники Proove X-Go за ціною від 998 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Proove X-Go

Захист від вологи: IPX5; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 7; AAC; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 10; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 32; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.4; Тип підключення: бездротові; Конструкція: внутрішньоканальні
Підключення та конструкція
Призначеннядля активного спорту
Конструкціявнутрішньоканальні
завушне кріплення
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.4
Радіус дії10 м
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка10 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Функції та можливості
Мобільний застосунок
Підтримка кодеківAAC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників33 мАгод
Ємність батареї кейса400 мАгод
Час зарядки1.5 год
Час роботи (музика)7 год
Час роботи (розмова)3.5 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологиIPX5
Комплектаціясиліконові насадки
кейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 998  до 1 899 грн.
Proove Бездротові навушники Proove X-Go TWS (APP) Black
MTA.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Бездротові навушники Proove X-Go TWS (APP) Black
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Proove X-Go APP White (TWXG0001AP02) TWXG0001AP02
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники Proove X-Go Black
Цифра (Київ)
← купити
Навушники Proove X-Go Black
Stls.store (Київ)
← купити
Proove X-Go (APP) Black (TWXG0001AP01) TWXG0001AP01
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Proove X-Go TWS (APP) black (TWXG0001AP01) X-GoTWS(APP)black(TWXG0001AP01)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Наушники Proove X-Go Sport TWS Earbuds (APP) black (TWXG0001AP01)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
998 грн.
← купити
Навушники Proove X-Go TWS (TWXG0001AP01) Black TWXG0001AP01
Vodafone.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Бездротові навушники Proove X-Go TWS (APP) White (643710003)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Proove X-Go Black (TWXG0001AP01)
AKS.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Proove X-Go TWS (APP) white
Citrus.ua (Київ)
← купити
Навушники Proove X-Go Sport TWS Earbuds (APP) black (TWXG0001AP01)
MAUDAU (Київ)
1 178 грн.
← купити
Навушники Proove X-Go TWS (APP) White (643710003)
Rozetka.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Proove Бездротові навушники Proove X-Go TWS (APP) White
MTA.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Proove X-Go TWS (APP) White
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Proove X-Go APP Black (TWXG0001AP01) TWXG0001AP01
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники Proove X-Go White
Цифра (Київ)
← купити
Навушники Proove X-Go White
Stls.store (Київ)
← купити
Proove X-Go (APP) White (TWXG0001AP02) TWXG0001AP02
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Навушники Proove X-Go TWS (TWXG0001AP02) White TWXG0001AP02
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Proove X-Go White (TWXG0001AP02)
AKS.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Proove X-Go TWS (APP) black
Citrus.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Proove X-Go TWS (APP) Black (643710001)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Proove X-Go TWS (APP) white (TWXG0001AP02) X-GoTWS(APP)white(TWXG0001AP02)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники Proove X-Go TWS (APP) (643710001)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Proove X-Go TWS APP White Bluetooth 5.4 кейс 400 мАг (TWXG0001AP02)
Rozetka.ua (Київ)
1 676 грн.
← купити
Бездротові навушники Proove X-Go TWS APP Black Bluetooth 5.4 кейс 400 мАг (TWXG0001AP01)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Proove X-Go TWS (APP) white
Rozetka.ua (Київ)
1 089 грн.
← купити
Бездротові навушники Proove X-Go TWS (APP) black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Proove X-Go TWS (APP) Bluetooth 5.4 кейс 400 мАг White (TWXG0001AP02)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Proove X-Go TWS (APP) Bluetooth 5.4 кейс 400 мАг Black (TWXG0001AP01)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Proove X-Go TWS (APP) black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Proove X-Go TWS (APP) white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Proove X-Go TWS (APP) (643710001)
Rozetka.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Бездротові блютуз навушники для занять спортом, бігу Proove X-GO 42 ГОДИНИ роботи вологозахист IPX5 блютуз 5.4 чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Proove X-Go TWS (APP) white
Rozetka.ua (Київ)
1 400 грн.
← купити
Бездротові навушники Proove X-Go TWS (APP) black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Proove X-Go TWS (APP) (643710001)
Rozetka.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Бездротові спортивні навушники Proove X-Go. Спортивні вакуумні TWS навушники Proove X-Go з вологозахистом IPX5
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Proove X-Go TWS (APP) Bluetooth 5.4 кейс 400 мАг Black (TWXG0001AP01)
Rozetka.ua (Київ)
1 504 грн.
← купити
Бездротові навушники Proove X-Go TWS (APP) Bluetooth 5.4 кейс 400 мАг White (TWXG0001AP02)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Proove X-Go TWS (APP) black (TWXG0001AP01)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Proove X-Go TWS (APP) white (TWXG0001AP02)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Proove X-Go, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Proove X-Go. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Proove X-Go у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія