шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити ліхтарик Proskit FL-516 за ціною від 143 грн.

Характеристики та опис Proskit FL-516

Довжина (см): 9.2; Матеріал корпуса: метал; Ударостійкість; Джерело живлення: 3xAAA; Модель діода: LED SMD; Тип лампи: світлодіоди; Тип: ручний компактний
Колір
Типручний компактний
Характеристики
Тип ламписвітлодіоди
Модель діодаLED SMD
Живлення
Джерело живлення3xAAA
Комплектація
Комплектаціяремінець
Інше
Ударостійкість
Матеріал корпусаметал
Довжина9.2 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  120 грн.    до  225 грн.

від 143  до 500 грн.
Pro'sKit FL-516 — Кишеньковий світлодіодний ліхтарик з ремінцем
Comtrade.ua (Київ)
143 грн.
← купити
Ліхтарик Pro'sKit FL-516 Pro\'sKit FL-516
Comtrading.ua (Київ)
500 грн.
← купити
ProsKit Ліхтарик ProsKit FL-516 Green
MTA.ua (Київ)
239 грн.
← купити
Ліхтарик Pro'sKit FL-516
Rozetka.ua (Київ)
183 грн.
← купити
Ліхтарик Pro'sKit FL-516
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ліхтар водостійкий та ударостійкий Pro'sKit FL-516 1.5 В AAA Зелений
Rozetka.ua (Київ)
441 грн.
← купити
Фонарик Pro'sKit FL-516
Rozetka.ua (Київ)
344 грн.
← купити
Ліхтар водостійкий та ударостійкий Pro'sKit FL-516 1.5 В AAA Зелений
Rozetka.ua (Київ)
373 грн.
← купити
Ліхтарик Pro'sKit FL-516
Rozetka.ua (Київ)
160 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Proskit FL-516, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ліхтарик Proskit FL-516. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ліхтарик Proskit FL-516 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія