шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити рюкзак Puma Phase Backpack за ціною від 699 грн.
Відео 3Фото 57

Характеристики та опис Puma Phase Backpack

Габарити (см): 43x29x16; Матеріал: поліестер; кишеня для пляшки; Конструкція: Кишені: нижня кишеня;єм (л): 22; Загальний об' Основне призначення: унісекс; Призначення: міський
Колір
Призначення
міський
Основне призначення
унісекс
Загальний об'єм
22 л
Кишені
нижня кишеня
кишеня для пляшки
Габарити
43x29x16 см
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 699  до 1 290 грн.
Рюкзак PUMA Phase Backpack Set 092190-29 бірюзовий 4069162046420
Moyo.ua (Київ)
1 290 грн.
← купити
PUMA Phase Backpack Повсякденний рюкзак (09116402) Унісекс колір - Синій матеріал - Комбінований верх
Intertop.ua (Київ)
840 грн.
← купити
Рюкзак Puma PHASE BACKPACK 9116416 Червоний
evzuttya.com.ua (Польща)
999 грн.
← купити
Рюкзак PUMA Phase Backpack Set 092190-03 темно-синій 4069162046406
Moyo.ua (Київ)
← купити
Рюкзак PUMA Puma Phase Backpack 091164-30 зелена 4069162047243
Moyo.ua (Київ)
699 грн.
← купити
PUMA Phase Backpack Повсякденний рюкзак (09116401) Унісекс колір - Чорний матеріал - Комбінований верх
Intertop.ua (Київ)
1 190 грн.
← купити
PUMA Phase Backpack Повсякденний рюкзак (09116428) Унісекс колір - Рожевий матеріал - Комбінований верх
Intertop.ua (Київ)
← купити
PUMA Phase Backpack Повсякденний рюкзак (09116430) Унісекс колір - Зелений матеріал - Комбінований верх
Intertop.ua (Київ)
← купити
PUMA Phase Backpack Повсякденний рюкзак (09116432) Унісекс колір - Фіолетовий матеріал - Комбінований верх
Intertop.ua (Київ)
← купити
PUMA Phase Backpack Set Повсякденний рюкзак (09219001) Унісекс колір - Чорний матеріал - Комбінований верх
Intertop.ua (Київ)
1 140 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Puma Phase Backpack, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: рюкзак Puma Phase Backpack. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на рюкзак Puma Phase Backpack у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія