шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни29Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити кермо PXN V9 Gen2 за ціною від 6999 грн.
Відео 11

Характеристики та опис PXN V9 Gen2

Кріплення до столу: зажими; Коробка передач: важіль КПП і пелюстки; Поворот керма: 270° – 900°; Маніпулятор D-pad: 4-позиційний;язок: вібрація; Зворотний зв' Кількість кнопок: 14; Підключення: дротове; PlayStation 4; Xbox; Сумісність з платформами: ПК (Windows); Тип пристрою: кермо
Колір
Тип пристрою
кермо
Сумісність з платформами
ПК (Windows)
Xbox
PlayStation 4
Підключення
дротове
Провідний інтерфейс
USB-A
Загальна кількість кнопок
14
Зворотний зв'язок
вібрація
Маніпулятор D-pad
4-позиційний
Поворот кермового колеса
270° – 900°
Коробка передач
важіль КПП і пелюстки
Педалі
газ
гальмо
зчеплення
Кріплення до столу
зажими
Джерело живлення
USB-порт
Підсвітка
RGB
Вага
3280 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 999  до 14 499 грн.
PXN PXN-V9GEN2
Mallprix.com (Київ)
7 182 грн.
← купити
Комплект (кермо, педалі) PXN V9 Gen2
Redprice.sale (Львів)
7 225 грн.
← купити
Набір кермо+педалі PXN V9 GEN2 Bundle Black PXN-V9GEN2
FOXTROT.UA (Київ)
7 999 грн.
← купити
Кермо з педалями та коробкою передач PXN V9 GEN2 Bundle for PS4/XBOX/Xbox Series X|S/PC PXN-V9GEN2
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Ігрове кермо PXN V9 GEN2 з педалями і коробкою передач для PS4, PS3, Xbox X/S, PC (PXN-V9GEN2) PXN-V9GEN2
Batutprom.com.ua (Луцьк)
6 999 грн.
← купити
Кермо PXN V9 GEN2 Bundle for PS4/XBOX/ (PXN-V9GEN2) PXN-V9GEN2
icom.net.ua (Київ)
7 071 грн.
← купити
Комплект (кермо, педалі, коробка передач) PXN V9 GEN2 (V9GEN2) V9 GEN2 (V9GEN2)
Denika.ua (Харків)
7 216 грн.
← купити
Кермо PXN V9 GEN2 Bundle for PS4/XBOX/ (PXN-V9GEN2) PXN-V9GEN2
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Кермо PXN V9 GEN2 Bundle for PS4/XBOX/ (PXN-V9GEN2) PXN-V9GEN2
Itbox.ua (Київ)
← купити
Кермо PXN V9 GEN2 Bundle for PS4/XBOX/Xbox Series X/S/PC (PXN-V9GEN2) PXN-V9GEN2
Ktc.ua (Рівне)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати PXN V9 Gen2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кермо PXN V9 Gen2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кермо PXN V9 Gen2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія