шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни33Опис Відгуки  Обговорення  Корисне7Аксесуари
Купити NAS-сервер QNAP TS-233 за ціною від 11000 грн.
Відео 13Фото 5

Характеристики та опис QNAP TS-233

Розміри (мм): 189x156x90; віртуалізація; інтеграція з доменами; DDNS; резервне копіювання; сервер відеоспостереження; BitTorrent клієнт; FTP-сервер; Програмні функції: Web-сервер; дод. RAID: Single; JBOD; RAID 1; Підтримка RAID: RAID 0; Інтерфейс підключення HDD: SATA 3; Слотів 3.5" (шт.): 2; Форм-фактор: настільний
Форм-факторнастільний
Накопичувачі
Слотів для накопичувачів 3.5"2 шт.
Інтерфейс підключення HDDSATA 3
Гаряча заміна
Підтримка RAIDRAID 0
RAID 1
JBOD
Single
Підключення
LAN портів1 шт.
Швидкість LAN1 Гбіт/с
USB-A 2.02 шт.
USB-A 5Gbps1 шт.
Функції та можливості
Програмні функціїWeb-сервер
FTP-сервер
BitTorrent клієнт
сервер відеоспостереження
резервне копіювання
DDNS
інтеграція з доменами
віртуалізація
Апаратна частина
Операційна системаQTS 5.0.0
ПроцесорARM Cortex-A55
Кількість ядер4 ядра (4 потоки)
Частота процесора1.8 ГГц
Оперативна пам'ять2 ГБ
Макс. встановлюваний об'єм ОЗП2 ГБ
Вбудована пам'ять4 ГБ
Інше
Енергоспоживання11 Вт
Охолодженняактивне
Розміри189x156x90 мм
Вага1.11 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 11 000  до 15 485 грн.
NAS QNap TS-233
Itbox.ua (Київ)
12 787 грн.
← купити
Мережеве сховище QNAP TS-233
Moyo.ua (Київ)
13 073 грн.
← купити
Мережевий накопичувач (NAS) Qnap TS-233
Цифра (Київ)
13 200 грн.
← купити
Мережевий накопичувач (NAS) Qnap TS-233
Stls.store (Київ)
← купити
Мережевий дисковий масив QNAP TS-233
Click.ua (Київ)
← купити
QNap TS-233
Mallprix.com (Київ)
12 839 грн.
← купити
NAS QNap TS-233
Brain.com.ua (Київ)
← купити
NAS QNap TS-233
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
12 754 грн.
← купити
QNAP Мережеве сховище ts-233 ts-233
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
NAS-сервер QNAP TS-233
Denika.ua (Харків)
13 071 грн.
← купити
QNAP TS-233
COMFY.ua (Київ)
11 829 грн.
← купити
NAS-сервер Qnap TS-233 (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
13 513 грн.
← купити
NAS-сервер Qnap TS-233
Comtrading.ua (Київ)
← купити
QNAP TS-233
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
14 078 грн.
← купити
NAS QNap TS-233
icom.net.ua (Київ)
12 388 грн.
← купити
NAS QNap TS-233
Q-techno.com.ua (Київ)
13 503 грн.
← купити
Мережеве сховище QNAP TS-233 (TS-233)
Nkt.ua (Київ)
12 560 грн.
← купити
Мережеве сховище QNAP TS-233
E-server.com.ua (Київ)
12 918 грн.
← купити
QNAP TS-233
Tehnomart.com (Київ)
12 828 грн.
← купити
NAS-сервер ARM Cortex-A55 2 ГБ 2xHDD/SSD QNAP TS-233
Comtrade.ua (Київ)
12 507 грн.
← купити
Мережеве сховище QNAP TS-233
Citrus.ua (Київ)
← купити
Мережеве сховище QNAP TS-233 (TS-233)
ACDC.com.ua (Київ)
11 000 грн.
← купити
Мережеве сховище QNAP NAS TS-233
Portativ.ua (Київ)
11 999 грн.
← купити
QNAP Мережеве сховище (NAS) QNAP TS-233
MTA.ua (Київ)
13 199 грн.
← купити
QNap TS-233
Kvshop.com.ua (Київ)
14 277 грн.
← купити
QNAP Мережеве сховище TS-233 E-TS-233
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Мережеве сховище QNAP TS-233
Compx.ua (Київ)
12 480 грн.
← купити
QNAP 2BAY TS-233 до 44ТБ / 2ГБ DDR4 / ARM 4-core Cortex-A55 / USB 3.2 / RJ-45 1GbE LAN
Rozetka.ua (Київ)
← купити
NAS QNap TS-233
Rozetka.ua (Київ)
15 485 грн.
← купити
Мережеве сховище QNAP TS-233 (TS-233)
Rozetka.ua (Київ)
13 949 грн.
← купити
NAS QNap TS-233
Rozetka.ua (Київ)
14 527 грн.
← купити
Мережеве сховище QNAP TS-233
Rozetka.ua (Київ)
13 518 грн.
← купити
QNAP Сіткове сховище TS-233
Rozetka.ua (Київ)
14 520 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати QNAP TS-233, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: nas-сервер QNAP TS-233. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на nas-сервер QNAP TS-233 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія